Top
  >  Moda   >  Zimowy płaszcz z futrzanym kołnierzem – must have na zimę

Nie przepadam za dopisywaniem pustych ideologii do zdjęć zestawów, uważam, że to dość płytkie i w zasadzie nie ma sensu. Z drugiej strony jest to znacznie prostsze rozwiązanie, niż silenie się na podjęcie ambitnego tematu. A że są moje urodziny, mogę pozwolić sobie na odrobinę lenistwa!

Klasyczny, czarny płaszcz był numerem jeden na mojej liście must have na zimę. Każda kobieta powinna mieć w szafie taki właśnie ponadczasowy model (tak samo jak trencz). Milutki, futrzany kołnierz doskonale chroni od wiatru i zastępuje szalik, a dzięki pikowanym rękawom płaszczyk nabiera charakteru. Z powodzeniem mogę zmieścić pod niego gruby sweter i nadal się zapina. Świetnie wygląda zarówno z czarnymi rurkami, jak i ukochanymi (aczkolwiek lekko zaniedbanymi) rozkloszowanymi spódnicami. Założę się, że prawie każda z Was ma taki płaszcz w swojej kolekcji! Z czym najczęściej go łączycie?

ootd zestaw na zimę zimowy płaszcz sheinside skórzana torba bordo ootd zima 2015 biały golf płaszcz zimowy czarny sheinsidezdjęcia: Łukasz

płaszcz/coat – Sheinside (tutaj/here)

sweter/sweater – Oasap (tutaj/here)

spódniczka/skirt – Frontrowshop (tutaj/here)

torba/bag – Choies (tutaj/here)

kozaki za kolano/overknee boots – Czasnabuty

 

Comments:

post a comment