Top
  >  Moda   >  Insta Outfit – wakacyjny zestaw
Do Barcelony zapakowaliśmy oczywiście Nikona. Mało tego, prawie każdego dnia miałam go przy sobie! Mimo to znacznie szybciej i wygodniej było pstryknąć kilka fotek iphonem i nie marnować pięknego dnia w Barcelonie na szukanie odpowiednio oświetlonego/ocienionego miejsca do zdjęć. Pomyślałam, że skoro BO4GO mogą, to i ja mogę! I tak oto na blogu ląduje już drugi post ze zdjęciami z telefonu. Ląduje wraz z nim sukienka, którą mam w szafie od marca, a która dopiero teraz zobaczyła słońce… Prawie o niej zapomniałam, a szkoda by było, bo jest doskonała na lato. Zdobiona góra przyciąga uwagę, dzięki temu nawet bez dodatków, zestaw wygląda ciekawie, tak typowo wakacyjnie! Nie mogę się już doczekać kolejnych wyjazdów i kolejnych, wakacyjnych fotek!
Niedługo będę pisać post o organizacji wyjazdu do Barcelony i o zwiedzaniu miasta. Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało, chodźcie na Aska, albo piszcie w komentarzach, bo chciałabym wyczerpać temat. 

ENG:
This is another instagram post – all pictures were taken using an iphone. Of course I had my camera with me in Barcelona, but taking pictures with my phone is just so much easier! I hope you don’t mind. This is a simple, holiday outfit with an axparis dress. I decided to skip all the jewelry, cause I think the dress is interesting enough and worth focusing at. I hope you like it. I can’t wait to go for another trip and bring more holiday pictures!

zdjęcia: Łukasz

sukienka/dress – AxParis (tutaj/here)
sandałki/sandals – Blanco
torba/bag – Tally Weijl
okulary/sunnies – H&M

Comments:

post a comment