W sumie to tak patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się, co mi właściwie strzeliło do głowy. Poniżej widzicie przepis na to, jak maksymalnie skrócić i pogrubić sobie nogi. Ja zastosowałam połączenie metody „na nastolatkę” czyli wybrałam jasne rureczki z niskim stanem, idealnie eksponujące tak zwany uśmiech hydraulika, które dodatkowo podwinęłam elegancko przy kostkach. Jakby było tego mało, wpadłam na genialny pomysł dodania do tego sandałków z grubym paskiem wokół kostki. Jak szaleć to szaleć, nie? Efekt nazwałam „kurczak z KFC”, one mają takie udka chyba, od hormonów. Więc w dzisiejszym przepisie, kurczak na słodko, z pastelowymi i cukierkowo różowymi dodatkami, opakowany w koronkę. Smacznego!

ENG:
Feels like summer is already here! Lace tops and bright colors are everywhere! I must say I was very disappointed when I saw theese pictures. Low waisted jeans with twisted ends are only good for skinny teenagers 😉 I look like a chicken escaped from KFC. 

zdjęcia: Modna Komoda

marynarka/blazer – 6ks (tutaj/here)
koronkowa bluzka/lace top – Sheinside (tutaj/here)
jeansy/jeans – second hand
torebka/purse – no name 
zegarek/watch – Michael Kors

PS Zasięg mojego facebooka spadł ostatnio do 5 osób z 11 tysięcy, bije rekordy!
Jeśli chcecie widzieć informacje o nowych wpisach, zaznaczcie proszę”otrzymuj powiadomienia” lub dodajcie moją stronkę do listy zainteresowań. 
Oprócz tego codziennie jestem na instagramie, a plotkuję z Wami na asku. 🙂