Top
  >  Moda   >  Warsztaty kulinarne Philipiak Milano z Giancarlo Russo – OOTD

Zdecydowanie najlepsiejsza rzecz w blogowaniu? Poznawanie fantastycznych ludzi! Zawieranie przyjaźni na całe życie, wspaniale spędzony czas z ludźmi, z którymi mogłabyś iść pieszo na księżyc. Fajne akcje, mnóstwo spotkań i inspiracja na każdym kroku. Wiele niewyczerpalnych źródeł energii ładujących Twoje baterie. Możliwość cennej wymiany zdań, partnerzy do dyskusji na każdym kroku. Fantastycznie spędzony wolny czas…

Założenie bloga było chyba najlepszą decyzją, jaką podjęłam. Dziękuję Wam, że jesteście ze mną, że czytacie i że mam dla kogo tworzyć. I dziękuję moim przyjaciołom za dodatkowe kopy motywacyjne!

D Z I Ę K U J Ę !

 

PaniAga | Kokorinoo | Lumpexoholiczka Tak bawiłyśmy się z moim #DreamTeamem podczas Warsztatów kulinarnych z Giancarlo Russo zorganizowanych przez markę Philipiak Milano w COOK UP. Było świetnie! Nie sądziłam, że zdrowe gotowanie może być przyjemne, a efekty PYSZNE! zdjęcia: 50mm by Maciek Szabliński

koszulka/shirt – TUTAJ

spodnie/pants – TUTAJ

kurtka/jacket – TUTAJ

szpilki/heels – Mango

zegarek/watch – TUTAJ

kod „marie-30” uprawnia Was do zakupów na Sheinside z 30% zniżką!

Comments:

 • 16 czerwca, 2015

  Świetnie wyglądałyście;) i zdjecia jakz awsze ekstra;)

  reply...
 • Anka

  17 czerwca, 2015

  Przyjaźń na całe życie? Dziewczyno, co Ty mówisz… Z ApieceofAnna też się przyjaźniłaś i jak widać nie było to na całe życie. Masz dopiero 24 lata, tyle życia przed Tobą.

  reply...
 • marta

  19 czerwca, 2015

  Ola, post o garnkach z philipiaka? Zlituj się… jesteś blogerką, podpisujesz się pod tym co reklamujesz… naprawdę chcesz być kojarzona z tą firmą? nie stać Cię na nic lepszego?

  reply...

post a comment