Śniadanie blogerów przed Warsaw Fashion Weekend to nasza mała, niepisana tradycja. Co sezon czekamy z niecierpliwością na zaproszenie do wspólnej zabawy. Tym razem na domówce ugościł nas Salon BoConcept! Organizatorom Warsaw Fashion Weekend dziękuję za mega wypasioną sobotę, a 50mm by Maciek Szabliński i Kokorinoo za wspaniałe zdjęcia!


Spotkanie poprowadziła Kamila Szczawińska, która opowiedziała nam co nieco o duńskiej (szóstej już!) edycji Warsaw Fashion Weekend, która rozpocznie się już jutro! Patronem honorowym imprezy została w tym roku ambasada Danii. Podczas tego weekendu będziemy mogli zobaczyć mnóstwo interesujących pokazów (między innymi Macieja Zienia i Krzysztofa Stróżyny) oraz zrobić zakupy. Na to wydarzenie zapraszamy również Was! Szczegóły znajdziecie na www.fashionweekend.pl 😉 


Krążą plotki, że blogerki na śniadanie jedzą cupcake’i i popijają je kolorowymi drinkami. Chciałabym to zdementować, ale niestety taką mamy już słabość 😉 Muffiny też były, ale chyba tak szybko je zjadłyśmy, że nie załapały się na zdjęcia. Pastele, które tam widzicie, również służyły do świetnej zabawy! Uczyłyśmy się wykonywać prawidłowy makijaż dzienny z pomocą kosmetyków FM group. Moją malowaną lalę widzieliście pewnie na facebooku 😉 Poza malowaniem, miałyśmy również okazję zabawić się w stylistki – ubierałyśmy manekiny dla nowej kolekcji Promod, w której (uwaga!) znajdziecie również propozycje dla Panów 😉Na koniec chciałabym podziękować wszystkim dziewczynom za wspólnie spędzony czas. Uwielbiam każdą chwilę z Wami, ładujecie moje baterie mega pozytywną energią! Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania! :)) Buziaki!


PS. Moja sukienka jest z Choies, a naszyjnik z Allegro 😉