Top
  >  Lifestyle   >  Mój test jedzenia pudełkowego Nice To Fit You

Nie da się ukryć, że podróże poszerzają horyzonty. Możemy doświadczyć nowych kultur, poznać nowych ludzi i zobaczyć nowe widoki. Jedną z najlepszych rzeczy w podróżach jest to, że dają nam one również szansę na spróbowanie nowych potraw. Od pikantnych curry po świeże owoce morza – podróżowanie może być kulinarną przygodą. I choć nie zawsze wszystko, co jemy, może nam smakować, próbowanie nowych potraw to świetny sposób na poznanie innych kultur. Może być także źródłem inspiracji dla naszej własnej kuchni. Nie ma to jak wrócić do domu z podróży i odtworzyć potrawy, które smakowały nam podczas wyjazdu.

Ostatnie tygodnie są dla mnie bardzo intensywne i pracowite. Za kilkanaście dni wracamy na Bali. Zamykanie ostatnich projektów powoduje brak czasu wolnego. Dlatego też, zamiast spędzać go w kuchni, wolimy przeznaczyć go na spotkania z przyjaciółmi, z którymi żegnamy się na kolejne pół roku. Zdecydowaliśmy się więc na małą pomoc! Przez ostatni tydzień miałam okazję testować catering dietetyczny Nice To Fit You. To już trzeci catering, który miałam okazje sprawdzić w życiu i z całą pewnością ten był najlepszy. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w tym poście.

Nice To Fit You

Co mnie najbardziej urzekło podczas testowania diety pudełkowej od Nice To Fit You?

Elastyczność

Zazwyczaj cateringi dietetyczne wyglądają tak samo. Wypełniasz formularz, podajesz adres dostawy i wybierasz jedną z wielu diet. Jeśli wybierzesz dietę sportową, to każdego dnia będziesz mieć po 3-4 posiłki mięsne. Jeśli wybierzesz dietę wegetariańską a będziesz mieć ochotę na rybę – też będzie problem. W Nice To Fit You jest inaczej. Deklaruję na początku liczbę kalorii, które chcę zjadać każdego dnia. Później dzielę to na dowolną liczbę posiłków. Następnie, jeśli lubisz jeść małe śniadania, a na przykład duże kolacje deklarujesz wielkość porcji każdego z posiłków. W kolejnym i ostatnim już kroku wybierasz swoje dania. Do wyboru każdego dnia miałam siedem różnych śniadań, obiadów i kolacji.  Jeśli w poniedziałek miałam ochotę na owsiankę, miałam owsiankę, a jeśli chciałam jeść kilka dni bez mięsa to również miałam taki wybór. A to wszystko z pozycji apki w telefonie. Czy może być lepiej?

[ezcol_1half][/ezcol_1half] [ezcol_1half_end][/ezcol_1half_end]

Jeszcze większa elastyczność

Czy da się być jeszcze bardziej elastycznym? Tak. Nice To Fit You zawiesiło poprzeczkę bardzo wysoko. Co na przykład, kiedy cały tydzień pracujesz w domu zdalnie, a od kolejnego tygodnia pracujesz z biura? Albo jedziesz na weekend za miasto odpocząć? W aplikacji NTFY możesz podać kilka adresów dostaw i po prostu zmieniać miejsce dostaw każdego dnia.

Międzynarodowa kuchnia

Wspomnienie dania jest często silniejsze niż sam smak, ale postanowiłam sama się o tym przekonać. Bułeczki Bao przypomniały mi naszą kilkumiesięczną podróż po Azji, a makaron stir fry ulubione targowisko, koło którego mieszkaliśmy w miejscowości Bang Tao na wyspie Phuket. Ravioli z burratą smakowało jak we Włoszech, a skoro jesteśmy przy ravioli z burratą, to czas na kolejny punkt…

Jakość składników

Wysokiej jakości składniki takie jak awokado, burrata, granola, dorsz czy ricotta są składnikami, które możesz wybierać w swoich posiłkach regularnie. W końcu pochodzenie ma znaczenie i nawet najlepszej jakości mięso czy warzywa, które zostały odmrożone na potrzeby przygotowanego dania nie będą nigdy smakować tak, jak produkty z lokalnych hodowli i upraw, które są świeże.

Posiłki od Nice To Fit You – moja recenzja

Bajgle z Nice To Fit You

Są tak dobre, że w ciągu jednego tygodnia wybieraliśmy je dwa razy. Pierwszy raz były z zielonym pesto (znakomite!) a drugi z pastą jajeczną. Zresztą zobaczcie sami jak świetnie wyglądają. 🙂

 

Nice To Fit You

Ravioli z burratą z Nice To Fit You

Gdybym miała wybrać jedno danie, które musiałabym jeść cały czas byłoby to zdecydowanie ravioli z burratą i masłem czosnkowym. Dla mnie 10/10.

 

Owsianka z Nice To Fit You

Nie wiem jak to robią ale takiej owsianki sama na pewno nie przygotuję. Owsianka jest tak pyszna i sycąca, że szkoda byłoby zjeść tylko jedną miseczkę. Idealne śniadanie dla tych, którzy chcą dobrze zacząć dzień!

 

Gruziński chlebek z serem i gulasz z bakłażanem

Co tu dużo mówić… uwielbiam kuchnię gruzińską.

 

 

Wnioski  z tygodnia testowania cateringu Nice To Fit You

Catering dietetyczny to świetny sposób, aby jeść na co dzień zdrowo i pysznie. NTFY oferuje łaty proces zamawiania (możesz również zamówić przez aplikację), duży wybór dań, które można skomponować według własnych preferencji, a także możliwość zamówienia pojedynczych pudełek. Co to oznacza? Nie musisz zamawiać pięciu posiłków. Możesz zamówić na przykład tylko dwa. Za każdym razem będziesz mieć możliwość wyboru kaloryczności swojego posiłku. Z NTFY stworzysz catering taki jakim chcesz by był. Chce zjeść duże śniadanie i małą kolację? Nie ma problemu. 🙂 To dla mnie największa zaleta.

Czy próbowałeś już wcześniej cateringu dietetycznego? Jakie były Twoje doświadczenia? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzu.

Wpis powstał we spółpracy z Nice To Fit You.

post a comment