Potrzebujesz kasy? Najlepiej szybko? Ja też. W sumie, jak każdy. Muszę Cię zmartwić, ale nie odkryłam genialnego sposobu na szybki biznes. Odkryłam za to metodę na odmianę sposobu myślenia, co stało się kluczem do wszystkich sukcesów. Zanim zamkniesz tę stronę, przeczytaj tych kilka zdań!

Myśl o bogactwie, a przyjdzie bogactwo; myśl o biedzie, przyjdzie bieda.

Mój ulubiony cytat z książki Joseph’a Murphy Moc przyciągania pieniądza. Kto wie, czy nie ulubiony w ogóle. Opowiem Ci dzisiaj, krótko, o tej książce. Początkowo nie byłam przekonana do tego typu lektury. Facet jest pastorem, pisze o Bogu, wszystko opiera na modlitwie i afirmacji. Muszę przyznać, że nie jestem nadto praktykującą chrześcijanką. Trochę mnie więc przeraziła. No ale dobra, 157 stroniczek, to dla mnie takie czytadło do kawy. Podjęłam wyzwanie i nie żałuję. 
Dzisiaj kończę Moc przyciągania pieniądza trzeci raz w swoim życiu. Sięgam do niej zawsze, kiedy czegoś mi brakuje (nie tylko pieniędzy), kiedy za czymś tęsknię, czy potrzebuję motywacji. Uwalnia mnie od złych myśli, kieruje na dobrą drogę (ale zabrzmiało…). To jest (nie)typowy poradnik, dla tych, którzy dążą do lepszego życia, do pomnażania majątku, do dóbr materialnych. Bo, jak uczy Murphy, dążenie do bogactwa to nic złego. „Masz prawo być bogaty. Bieda to choroba umysłu”.
Poświęć więc pół goziny dziennie i weź tę książkę do ręki. Pewnie Ci się nie chce, powiesz, że nie masz czasu, albo że nie wierzysz w takie piedroły. Ale masz czas i ochotę narzekać na to, że ciągle masz za mało? Zrób coś z tym! Pamiętaj, że jesteś Panem swojego losu! Nic przecież nie tracisz 😉

Książka jest trudno dostępna. Kilka używanych egzemplarzy na allegro, w Empiku Ci jej nie sprowadzą. Można jednak znaleźć w PDF, zapytaj wujka Google!