Top
  >  Współpraca

Od 9 lat poświęcam się prowadzeniu bloga i wspierających go kanałów społecznościowych. Piszę o podróżach i szeroko rozumianym stylu życia. Staram się zachęcić czytelników do poznawania świata, przekazując przy tym przydatne tips&tricks z różnych obszarów życia. Zachęcam do kontaktu, jeśli widzisz potencjał w naszej współpracy!

AleksandraNajda.com to zasięgowy blog lifestylowy prowadzony sumiennie od 2010 roku. W tym czasie udało mi się zgromadzić wokół swojej strony spore grono mądrych, świadomych czytelników. W ostatnim miesiącu odwiedziło mnie ponad 80 000 osób, natomiast w sezonie zimowym liczba ta dochodzi nawet do 140 000. Doświadczenie, jakie zebrałam w ciągu długich lat blogowania pozwala mi doskonale planować akcje promocyjne i przewidywać ich wyniki. Znam swoich czytelników, wiem czego potrzebują, czego szukają i staram się im tego dostarczać. O moich czytelnikach możesz dowiedzieć się więcej z prezentacji umieszczonej poniżej. Tam też znajdują się dokładne informacje na temat zasięgu moich kanałów social media. Jeśli chcesz porozmawiać ze mną na temat współpracy, napisz: kontakt@aleksandranajda.com 

Aktualne miesięczne statystyki bloga:

Wszystkie pytania i propozycje dotyczące współpracy proszę kieruj tylko na ten adres e-mail:

kontakt@aleksandranajda.com

Dostępne formy reklamy:

  • Posty sponsorowane na blogu
  • Posty sponsorowane na Facebook’u oraz Instagramie
  • Testowanie produktów
  • Oraz inne – jestem otwarta na propozycje ciekawych kampanii, które możemy wspólnie przedyskutować.

Nie podejmuję współpracy barterowej. Wyjątek stanowią produkty i usługi, które zwalą mnie z nóg i mają realną możliwość zmienić życie moich czytelników na lepsze.

 

PREZENTACJA ZASIĘGÓW I DEMOGRAFII

Comments:

post a comment