Top
  >  Moda   >  Refleksja nad gasnącym słońcem | romantyczna stylizacja z czerwoną sukienką

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie idealny zachód słońca. Co widzicie? Siebie z kubkiem kawy, na parapecie kuchennego okna? Może plażę w Sopocie, albo widok ze szczytu góry, na którą z trudem się wdrapaliście? Wolicie podziwiać jego piękno w samotności, z partnerem, a może z przyjaciółmi?

Dla mnie najcudowniejszym na świecie uczuciem jest to, co czuję oglądając zachód słońca z moją drugą połówką, na drugim końcu świata, w miejscu gdzie jeszcze nigdy nie byłam. Każdy zachód jest wtedy pierwszym, każdy przeżywam po raz pierwszy i na nowo. Każdy znacz coś innego, odkrywa przede mną nowe znaczenie. Czasem wzbudza radość, czasem przywołuje smutne wspomnienia, budzi melancholię. Nie wiem jak Wam, ale mnie zachodzące słońce kojarzy się z przemijaniem. Wiem, że zabijam tym samym romantyzm, ale tak właśnie czuję. Kończy się kolejny dzień i za każdym razem zastanawiam się, czy do końca wykorzystałam wszystkie możliwości jakie mi zaoferował. Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, to wiadomo powszechnie. Każdy z nas ma jednak taką samą szansę uczynić piątek trzynastego najlepszym dniem swojego życia. A każdy dzień jest niepowtarzalny i każdy mija bezpowrotnie. Dysponujemy ograniczoną liczbą dni, nie wiemy jednak jaką. Nie wolno więc zmarnować żadnego. Drugiego życia nie będzie.

romantyczny zachód słońca spacer po plaży czerwona sukienka maria black jewelry baker watch marc jacobs czerwona sukienka zachód słońca czerwona romantyczna sukienka bez pleców sheinside baker watch shopbop marc by marc jacobs zachód słońca phuket statek stylizacja z czerwoną sukienką phuket sheinside czerwona sukienka bez pleców sheinside zachód słońca phuket kata beachsukienka/dress – TUTAJ/HERE

torebka/purse – Michael Kors via Shopbop

zegarek/watch – Marc by Marc Jacobs via Shopbop

bransoletka/bracelet – Maria Black

Comments:

 • 22 listopada, 2015

  Przepiękna sesja, jedna z lepszych ever <3 wyglądasz na zrelaksowaną i szczęśliwą 🙂

  reply...
 • Anonim

  23 listopada, 2015

  Fantastyczna sukienka! Ile masz wzrostu?

  reply...
 • 26 listopada, 2015

  Sukienka jest naprawdę piękna i Ty w niej zachwycasz!;)

  reply...

post a comment