Top
  >  Moda   >  Pudrowa sukienka Romwe w wakacyjnej stylizacji

Dziewczęce, zwiewne sukienki kojarzą mi się przede wszystkim ze słodkim okresem licealnym. Beztroskim latem, długimi wakacjami i zdjęciami robionymi z przyjaciółkami w bardzo dziwnych miejscach. Wszystko tłumaczyło się wtedy sztuką, a mianowicie potrzebą pokazania na photoblogu. Pudrowe spódniczki na tle oznaczonej przez miejscowych degustatorów taniego wina, zrujnowanej kamienicy były wówczas szczytem marzeń każdej dziewczyny. A powiem Wam, że o dobre zdjęcie było trudno, w swym niewinnym niedoświadczeniu nie znałyśmy bowiem magii Photoshopa. Pod koniec tych właśnie szalonych lat powstał ten blog, a mój styl kojarzony był właśnie z kolorowymi, rozkloszowanymi sukienkami. Spodnie zwiastowały u mnie jedynie ciężką chorobę lub nastrój bez kija nie podchodź. Od tamtego czasu sporo się zmieniło i choć w ultra dziewczęcym wydaniu można mnie zobaczyć nieco rzadziej, nadal bardzo miło mi się to kojarzy. Zdecydowanie mam sentyment do tych zwiewnych, uroczych sukienek. Chyba nie macie mi tego za złe?

ootd phuket sukienka na lato tajlandia zimą tył różowa sukienka romwe ootd tajlandia sukienka pudrowa szyfonowa romwe różowa szyfonowa sukienka z opadającymi ramnionami romwe ootd tajlandia phuket szyfonowa pudrowa sukienka bez pleców tył romwesukienka/dress – TUTAJ/HERE

sandały/sandals – TUTAJ/HERE

okulary/sunnies – Ray Ban via Monnierfreres

IMG_3248

Z okazji szybko zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mam dla Was kolejny kod zniżkowy na Danielwellington.com! 15% zniżki na hasło „aleksandra_najda” otrzymacie do 1 stycznia. Może ktoś z Was zechce zamówić Daniela pod choinkę?

Comments:

 • natalia

  14 listopada, 2015

  Najbardziej Cię lubię w takim wydaniu 🙂

  reply...
 • Klaudyna

  14 listopada, 2015

  Wyglądasz zjawisko, aż zamarzyłam o lecie 🙂

  reply...
 • 16 listopada, 2015

  Oooo, laczek 2012 :D! Pięknie 🙂

  reply...
 • Anonim

  22 listopada, 2015

  Śliczna sukienka! 🙂 i w promocji

  reply...
 • Magdalena

  23 listopada, 2015

  Materiał mi wygląda na marnej jakości… Ale krój ciekawy.

  reply...
 • 15 grudnia, 2015

  Piękny zegarek

  reply...
 • Marta

  1 sierpnia, 2017

  Przepiękna sukienka

  reply...

post a comment