Weekend w Pradze i zwiedzanie niezliczonych Jarmarków Bożonarodzeniowych, który był inicjacją naszej zimy, wydaje się już tylko mglistym wspomnieniem. Pojechaliśmy rozbudzić w sobie atmosferę świąt i poczuć magię nadchodzącej zimy. Niestety zamiast tego marzliśmy i mokliśmy. Z zimą nie miało to zbyt wiele wspólnego, bo dla mnie zima oznacza śnieg, ognisko i kulig. Dlatego teraz podziwiam z okna ogromne zaspy w Zakopanem i cieszę się niepowtarzalnie piękną, polską zimą. Nigdy nie sądziłam, że z moich ust mogą paść takie słowa! Zwykle w styczniu mam już poważnie dość niskich temperatur. Grunt to jednak znaleźć swój sposób na umilenie sobie zimy, no i na ogrzanie się!

Grzane wino, grzaniec z piwa, grzaniec szlachecki – to wszyscy znamy. Ale czy wiecie, że świetnego grzańca można zrobić też z wódki? Żołądkowa Gorzka proponuje nowy smak na zimę 2019!

Zrobienie grzańca z alkoholem zajmuje tylko chwilę. Wystarczy, że do garnuszka lub rondelka wlejesz 160 ml soku jabłkowego. Dodaj kilka goździków oraz dwie laski cynamonu lub pół łyżeczki cynamonu w proszku. Wlej również 80 ml Żołądkowej Gorzkiej. Całość zamieszaj i podgrzej nie doprowadzając jednak do wrzenia. Podawaj od razu. Jak Ci się podoba taki pomysł?

Ogromne wełniane swetry, futrzane kamizelki, sporty zimowe, a może różne rodzaje grzańca? Jaki jest Twój ulubiony sposób na grzanie się zimą?

sukienka: Oddmolly; kamizelka: F&F; torebka: Michael Kors via Shopbop; rękawiczki: Primark

Zrób zdjęcie i pokaż swój sposób na ogrzewanie się, w myśl hasła: Moda na grzanie. Może pochwalisz się zimową stylówką lub grzańcem na Żołądkowej w zimowej scenerii? Na zdjęciu koniecznie pokaż w dowolny sposób literkę G jak #GrzańcaGrzejemy opublikuj je na Instagramie oraz zamieść hashtagi: #grzancagrzejemy #modanagrzanie #konkurs #G. Konkurs trwa do 28 lutego 2019. Regulamin na regulaminy.pl. Do wygrania 3 x pobyt w luksusowym hotelu No Name SPA **** dla dwóch osób z całodniowym wyżywieniem i masażem!

Materiał powstał we współpracy ze Stock Polska.