Top
  >  Podróże   >  Nasz film narzeczeński – Koh Yao Yai 2017

Rok temu pakowaliśmy walizki, aby z początkiem paskudnej jesiennej pluchy wyruszyć w podróż życia. Przez prawie pół roku odkrywaliśmy tajskie plaże, zapuszczając się coraz dalej i dalej. Czy wykorzystaliśmy te pięć miesięcy do cna, wyciskając je jak cytrynę? Na pewno nie. W głębi serca wiem, że nigdy nie będę czuła, że wykorzystałam w 100% którąś ze swoich podróży, bo przecież zawsze można zrobić więcej i zawsze chcę więcej, taka moja natura.

Podczas naszej podróży spędzaliśmy każdą chwilę razem, w większości tylko we dwoje. Przeżywaliśmy razem momenty absolutnej radości i wszystkie rozczarowania. Przetrwaliśmy trudy podróży, tęsknotę za domem, zdobyliśmy nowe doświadczenia. To wszystko umocniło nas jako parę w sposób trudny do opisania. Dzisiaj jesteśmy gotowi na dalszy krok w kierunku spędzenia razem wieczności. Planujemy kolejny etap i zapraszamy Was do nowej zakładki ślub, gdzie z czasem podzielimy się przygotowaniami do naszej imprezy życia.

A żeby historia miała swój początek, chciałabym podzielić się z Wami jednym z naszych najpiękniejszych wspomnień z podróży, czyli naszym wideo narzeczeńskim nakręconym przez JHfilmuje na malowniczej wyspie Koh Yao Yai. Kuba przyleciał do Tajlandii na wakacje i zaprosił nas do tego wyjątkowego projektu. Dzień spędzony z nim był nie tylko fantastyczną przygodą, ale i zaowocował pięknie przygotowanym materiałem, który do tej pory trzymaliśmy tylko dla siebie i dla najbliższych. Na palcach jednej ręki można policzyć osoby, którym pokazaliśmy film, ale hej! Dzielę się z Wami wieloma osobistymi wspomnieniami, a talent i pasja Kuby zasługują na szerszy rozgłos. W tajemnicy zdradzę Wam, że Kuba jako pierwszy (poza rodzicami) dowiedział się o wyznaczonym terminie ślubu i mamy nadzieję, że relację jego oczami będziecie mogli oglądać za rok! Polecam obejrzeć na pełnym ekranie:

 

 

Fanpage JHfilmuje

Vimeo JHfilmuje

Strona JHvideo

Comments:

 • 29 października, 2017

  Kochani, cudownie jest patrzec na wasze szczęście. Filmik jest wspaniały tak samo jak post. Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy tego typu. Buziaki dla was. ??❤️

  reply...
 • Canditti

  29 października, 2017

  Pięknie razem wygladacie?? Cudny film i cudownie Wy?

  reply...
 • Agnieszka Stosio

  29 października, 2017

  Piękna pamiątka, piękny materiał… Aż chciałoby się więcej ?? pozdrawiam ??

  reply...
 • Wiktoria

  29 października, 2017

  Przepiękny film! Pozazdrościć takiej miłości! Jeszcze więcej szczęścia dla Was Kochani! ❤️❤️

  reply...
 • Natalia

  29 października, 2017

  Wzruszający filmik. Przepiękna pamiątka! <3 I także ogromna inspiracja! Gratulacje. <3

  reply...
 • Ania

  29 października, 2017

  Hmmm… Filmik ładny, nieźle zmontowany, piękne ujęcia i na pewno będzie cudowną pamiątką, ale przyczepię się do jednej rzeczy, która mnie niesamowicie drażniła – dlaczego po angielsku? Jesteście Polakami, montażysta z tego, co się zorientowałam również, więc DLACZEGO? Tylko dlatego, że było za granicą?
  Dla mnie to jedyny (ale duży) minus, poza tym spoko 🙂

  reply...
 • 30 października, 2017

  Pięknie razem wyglądacie! 🙂 I cudowną macie pamiątkę – film rewelacja! 🙂

  reply...
 • 1 listopada, 2017

  WOW film jest piękny <3

  reply...
 • aga

  2 listopada, 2017

  Cudnie!!!!! ?????? Widać meeega szczęście super się ogląda

  reply...
 • Ola

  2 listopada, 2017

  Pięknie! Wyglądacie na bardzo szczęśliwych! Ważne jest wiedzieć, komu się powierza udokumentowanie najważniejszego dniu w naszym życiu, aby potrafił oddać nasze szczęście. Cóż, nasz fotograf zabronił mi się szeroko uśmiechać, po czym na zdjęciach wyglądam jakbym była nadąsana 🙁 Wyglądacie cudownie!

  reply...
 • Kate

  15 listopada, 2017

  Zawsze bylas sztuczna i chcialas zaistniec. Ekshibicjonizm

  reply...
 • 4 grudnia, 2017

  Świetny filmik! Daje do myślenia.

  reply...
 • Hmmm

  28 grudnia, 2017

  Totalnie bez szału. Serio. W porównaniu do innych filmów małżeńskich, tragedia.

  reply...
 • 16 maja, 2018

  Na prawdę świetny i profesjonalnie zrealizowany film. Nie znałem twórczości Kuby. Na pewno będzie on źródłem moich inspiracji. I proszę nie słuchać, że intro po angielsku. Świetny lektor, wspaniale buduje nastrój. W ogóle znakomity pomysł z tym intrem. Znakomicie się ono komponuje z fragmentem kiedy Wy jesteście pokazani. Gratuluję!

  reply...
 • 13 września, 2019

  Super pomysł! Ja spróbuję namówić męża na taki film na rocznicę 🙂

  reply...

post a comment