Top
  >  Lifestyle   >  Kobieta jest cudem

Jaka jest definicja atrakcyjności? Czy seksapil pomaga w karierze zawodowej? Na ile można w dobie photoshopa i skalpela mówić o naturalnym pięknie? Sylwia Kiliś, bohaterka najnowszego spotu IdeaBanku pokazuje jak uwydatnić to, co w kobietach najpiękniejsze.

Atrakcyjny wygląd bez wątpienia pomaga w życiu. Osoby atrakcyjne są oceniane lepiej przez otoczenie. Przypisuje się im zwykle cały agregat pozytywnych cech – z reguły są one uważane za sympatyczne, inteligentne, uczciwe, czy też wiarygodne. Wygląd zewnętrzny decyduje także o tym, jakie miejsce zajmujemy w strukturze społecznej. W pewnym stopniu determinuje on także nasze relacje towarzyskie, czy też to, w jaki sposób jesteśmy postrzegani np. w pracy. 
Wraz z upływem czasu determinowany przez kulturę wzór piękna podlega pewnym przemianom. Zmieniające się moda i trendy definiują na nowo pojęcie atrakcyjności. Ostatnio można zauważyć koniec dyktatu spreparowanego piękna. Retuszowanie zdjęć czy nadużywanie programów graficznych w kampaniach reklamowych i prasie powoli odchodzi do przeszłości, a naturalne piękno wypiera to poprawiane. 

Stylistka i autorka metamorfoz Sylwia Kiliś wie, jaki ogrom piękna skrywa się w ciele każdej kobiety.  Sama nazywa je cudem. Przytłoczone obowiązkami i odpowiedzialnością matki i żony często zapominają, że życie należy również do nich i warto poświęcić sobie i swojej urodzie chociaż małą chwilę każdego dnia.  Czynione przez Kiliś metamorfozy sprawiają, że jej klientki odzyskują wiarę w siebie, swoją atrakcyjność i na nowo odkrywają drzemiący w nich potencjał. 
IdeaBank w programie Duma Przedsiębiorcy przygotował film, w którym Sylwia Kiliś opowiada o swojej pracy i pasji.

Więcej spotów IdeaBanku można zobaczyć na kanale www.youtube.com/user/IdeaBankTV.

Comments:

 • Anonymous

  24 lutego, 2014

  Co dostałaś w zamian za wpis sponsorowany?

  reply...
  • 24 lutego, 2014

   W zamian? 🙂 Nie wymieniałam się.
   Nie rozumiem, co to za pytanie. Nazwa chyba mówi sam za siebie.
   Pozdrawiam 🙂

   reply...
  • Anonymous

   25 lutego, 2014

   Chodzi chyba o to ,że wpis sponsorowany i co dostałaś w zamian za umieszczenie go 😛 Zapłacili Ci?

   reply...
 • Anonymous

  25 lutego, 2014

  Żal. Poczytaj na niemodnych o sponsorowanych wpisach itd. Poza tym radziłabym jak już lepiej dobierać temat na taki wpis. Chociaż widzę po ilości odpowiedzi , że raczej to jest tzn. „żal” co zrobiłaś. Pozdrawiam i uprzedzam że nie czekam na odpowiedź, bo tu nie zajrzę drugi raz 🙂
  Ania

  reply...

post a comment