Fajnie jest! Zielono jest 😉 Wiosnę czuć w powietrzu. W Warszawie co prawda wciąż temperatura niska, ale wierzę, że już niedługo zamienimy ciepłe płaszcze na ramoneski. Powoli ruszyło nadrabianie Erazmusowych zaległości na uczelni. Mam wrażenie, że im mniej mam do zrobienia, tym dłużej mi to zajmuje. Dzisiaj zrobiłam krok do przodu w mojej uczelnianej karierze i nawet odebrałam indeks, którego już wieki nie widziałam, więc pozwalam sobie na wieczór przerwy i uciekam oglądać nowy odcinek Pretty Little Liars! Jeszcze nie ma polskich napisów, ale jeśli Wam to nie przeszkadza, to jest dostępny na kinoman.pl.
W przyszłym tygodniu obiecuję, wezmę się za post o pakowaniu walizki i będzie też coś o Steamasterze. Buziaki!
ENG:
Hi there! I’m so busy at the university I have totally no time for blogging. I hope to cath up next week. This time a spring set with a green coat. Elastic pants are great choice for casual outfits, they fit perfectly, always! A big bag is my must have for every day, I need to carry my future-lawyer-stuff ;))
Ok, I’m taking some time off now, the new episode of Pretty Little Liars is already online! XO
zdjęcia: Łukasz
płaszcz/coat – Vateno (tutaj/here)
spodnie/pants – 6ks (tutaj/here)
kardigan/cardigan – LiluModa (tutaj)
botki/boots – Sellyo (tutaj)
torba/bag – Etorba (tutaj)
jak dla mnie genialnie:)
pozdrawiam
Bardzo Ci do twarzy w takim odcieniu zieleni! 🙂
studiujesz w Warszawie?:)
Tak, studiuję prawo na UKSW 😉
ale Ci fajnie 😉 w Warszawie mieszkasz z chłopakiem czy sama? 🙂 masz piękne mieszkanie:)) jak dla mnie wystrój idealny 🙂
Dziękuję bardzo! 🙂 Jeszcze nie jest skończone i póki co mieszkam sama :))
Świetna torebka i płaszczyk!
Też oglądam PLL i nie mogę się doczekać kolejnego odcinka 🙂
Dziękuję! 🙂
Ja też nie mogę się doczekać, szkoda tylko, że mam beznadziejny internet w Warszawie i oglądanie odcinka zajmuje mi 1,5 godziny!
fajny zestaw 😉
torebka i buty super 😉
dlaczego ta torba taka droga:/
Nie wydaje mi się droga biorąc pod uwagę jakość materiału i wykonanie…
Świetna torba, właśnie takiej szukam!
Fajne te botki! 🙂
this coat is gorgeous! love the color!
xxoo,
nikki
http://www.dreaminneon.blogspot.com
świetnie wyglądasz w zieleni, mam niemal identyczny kardigan 🙂 jest świetny, bardzo go lubię 🙂
pozdrawiam i zapraszam do siebie
Queen B The First
piękna torba i buty! <3
Przepięknie wyglądasz! 🙂
Pięknie Oluś 🙂 Wygodne botki to podstawa! 🙂
Piękna jesteś, a Twoje włosy po prostu uwielbiam! <3
Płaszcz świetny :)))
Rewelacyjny kolor płaszczyka, do twarzy Ci w nim 🙂 + Świetna torba, Pozdrawiam 🙂
Świetna stylizacja, jedna z najlepszych w ostatnim czasie!
piękny płaszczyk i spodnie;)
świetny look :> w lubuskim ciepło, można chodzić w ramoneskach ♥
Uwielbiamy Pretty Little Liars 🙂 Świetny masz płaszczyk!
Przyznam, że jestem nową czytelniczką Twojego bloga. Od samego początku spodobała mi się tu kolorystyka i poruszane w nim różne tematy. Naprawdę miło mi się go czyta i bardzo Cię lubię 🙂 No i do tego zdjęcia są piękne kolorystycznie i jakościowo! Pozdrawiam 🙂
Bardzo dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że Ci się spodobało. Jeśli masz jakieś sugestie co do tematów to pisz, chętnie rozważę nowe opcje 😉 Pozdrawiam!