Top
  >  Lifestyle   >  Zamawiamy jedzenie przez Internet – pyszne.pl

Razem z moim chłopakiem uwielbiamy jeść na mieście. Nie jesteśmy fanami domowych obiadków, lubimy próbować nowych rzeczy i testować różne knajpki. Czasem jednak są takie dni, kiedy nie mamy ochoty ruszać się z kanapy. W takich przypadkach najwygodniej jest zamówić jedzonko do domu, ale szukanie dobrej restauracji, która dowozi zamówienie bywa czasochłonne i denerwujące. 
Tym razem przyszło nam z pomocą pyszne.pl i przy współpracy z nimi powstał ten wpis.
Dzięki Pyszne.pl możecie sprawdzić, jakie restauracje oferują jedzenie na dowóz w Waszej okolicy. Wystarczy wpisać miasto i ulicę, żeby zacząć przeglądać knajpy. Możecie je filtrować według ocen użytkowników, czy kosztów zamówienia. Moim zdaniem to świetna opcja dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego i nie wydać majątku. Ku mojej wielkiej radości można też wybrać rodzaj restauracji, jaka nas interesuje (dzisiaj meksykańska, jutro włoska…). Całe zamówienie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej – nigdzie nie musimy dzwonić, ani rejestrować się na stronach poszczególnych restauracji. Po złożeniu zamówienia dostajemy maila lub smsa z informacją, że zamówienie zostało przyjęte. Podoba mi się też, że nie muszę mieć przy sobie gotówki, ponieważ możemy zapłacić online! Można rozsiąść się na wyżej wspomnianej kanapie i czekać na jedzonko oglądając ulubiony serial 😉

Tym razem wybraliśmy naszą ulubioną, lubelską restaurację – Takami Sushi. Jesteśmy tam stałymi klientami, jednak nigdy nie zamawialiśmy sushi do domu. Zwykle jedziemy do nich, siedzimy godzinami, a że znajduje się w samym centrum, możemy po kolacji skoczyć do kina. Zamówienie kulinarnego nieba na dowóz okazało się miłą odmianą. Przyjechał do nas najpyszniejszy zestaw II (u nas już klasyka tematu). Zobaczcie jak pięknie wygląda! 
PS. Jeśli spodoba Wam się zamawianie przez pyszne.pl, pamiętajcie, że można tam zbierać punkty lojalnościowe i wymieniać je na rabaty do wybranych sklepów. Na stronie znajduje się zakładka ’Strefa Premium’ gdzie dowiecie się więcej.
Łapcie ode mnie kod rabatowy na dyszkę! Smacznego!


Comments:

post a comment