Top
  >  Moda   >  Stadion elektronika

Dzisiejsza stylizacja jest trochę rockowa, troche nie w moim stylu, ale tylko trochę. Nieczęsto zdarza mi się tak pokazywać publicznie, ale z chęcią będę tak chodzić na koncerty. Wszystko było dopasowane do butów, które bardzo chciałam Wam pokazać, ale nie bardzo wiedziałam jak mam to zrobić. Teraz nastały nieco chłodniejsze dni i mogłam się pobawić 🙂 Pochodzą one ze sklepu internetowego Luuluu: www.luuluu.pl i są moim nowym hitem na jesień. Już sobie wyobrażam do jak wielu stylizacji będą pasowały. Początkowo nie sądziłam, że będą takie wygodne, ale są dobrze wyprofilowane i naprawdę nieźle wykonane. 
Zdjęcia robione przez Karolinę na lubelskim stadionie elektronika, który własnie zmienia się w plac budowy. Może to ostatnie zdjęcia z tego miejsca…


ENG:
Today’s rock look is sponsored by the online store www.luuluu.pl. Everything was inspired by those shoes, which at first glance I didn’t know how to show you. This is not a kind of outfit I wear everyday, not exactly in my style. I took a chance the weather gave me to wear something more fall-likely. I have to add that they are my first choice for autumn, so comfortable and well-done. 
The place you can see on the pictures used to be my favorite place for taking photos, but now it’s being reconstructed and become a construction site. What i regret the most is the fact that the grandstand will be destroyed. So these are probably the last pictures taken there.

sukienka – f&f
kamizelka – tally weijl
buty – www.luuluu.pl

Comments:

post a comment