Top
  >  Uroda   >  Powiększanie ust w Revival Clinic w Warszawie
powiększanie ust revival clinic warszawa

Powiększanie ust w Revival Clinic

Zabieg medycyny estetycznej jakim jest powiększanie ust chodził mi po głowie już od bardzo dawna. Jako naczelna panikara, bałam się tylko bólu. Czego jednak kobieta nie zrobi dla urody? W lipcu zdecydowałam się na powiększanie ust w Revival Clinic w Warszawie, gdzie chodzę też na zabiegi wyszczuplające. Cena regularna zabiegu to 1000 zł.

Przez cały wrzesień 20% rabatu na zabieg powiększania ust w Revival Clinic w Warszawie na hasło „instagram”! Możesz wykupić zabieg ze zniżką we wrześniu, a zrealizować w późniejszym terminie.

Od początku zależało mi, żeby efekt był naturalny. Chciałam uwydatnić górą wargę bez efektu karykaturalnych ust. Strasznie się bałam, że wejdę do gabinetu jako Ola, a wyjdę jako glonojad. Zupełnie niepotrzebnie! Teraz wydaje mi się, że wszystkie te przesadnie napompowane usta są zrobione na wyraźne życzenie ich posiadaczek, a nie wynikają z fantazji lekarza czy też kosmetyczki. Pamiętajcie, że każdy ma prawo zrobić sobie takie usta, jakie mu się podobają (albo sobie ich nie zrobić, bo tak mu się podoba). Nienawidzę wszelkiego piętnowania i wyśmiewania konkretnych osób. Znacznie milej jest nazwać efekt, który Ci się nie podoba „usta jak glonojad” niż „usta jak ONA”. Ale do brzegu.

powiększanie ust revival clinic warszawa

Szczegóły zabiegu

Powiększanie ust w Revival Clinic w Wilanowie wykonuje lekarz. To było najczęściej zadawane przez Was pytanie i bardzo słusznie. To niesamowicie ważne, ponieważ zabiegi medycyny estetycznej powinny być wykonywane przez specjalistę. W Revival Clinic moimi ustami zajęła się pani Dr Klaudia Latkowska. Użyty został kwas Restylane 1ml. W praktyce w usta poszło 0.9 ml. Zostało zastosowane znieczulenie w kremie i dodatkowo kwas ten zawiera lidokainę, więc sam w sobie znieczula. Mimo to zabieg był nieco bolesny, nie mogę powiedzieć, że kompletnie nieodczuwalny. Pytałyście na instagramie o porównanie do depilacji laserowej – moim zdaniem usta bolą bardziej.

powiększanie ust revival clinic warszawa

Tutaj jeszcze nie wiedziałam, co mnie czeka!

Usta to bardzo wrażliwe miejsce, a igła do tego zabiegu, ze względu na gęstość produktu jest dość gruba. Zabieg trwa jednak tylko 20 minut, jest to kilka nakłuć, więc zdecydowanie można go przeżyć i nie jest to ból nie do wytrzymania. Jeśli chcesz zobaczyć filmiki z zabiegu i moje reakcje na ból, zapraszam do tego posta na instagramie(album) oraz do wyróżnionych relacji dotyczących ust.

powiększanie ust revival clinic warszawa

Mniej więcej w połowie zabiegu możesz zobaczyć „postępy prac” i ocenić czy chcesz mieć gdzieś więcej produktu.

powiększanie ust revival clinic warszawa

Na koniec Pani doktor rozmasowuje usta i układa kwas.

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu usta są opuchnięte, a poziom opuchlizny zależy od indywidualnych reakcji Twojego organizmu. U mnie niewiele było widać, ale ślady po igle były nieco widoczne. Przez pierwsze dwie godziny nie powinno się pić ani jeść nic gorącego, zaleca się też przykładanie chłodnych okładów (nie z zamrażarki). Po kilku godzinach spokojnie można pomalować usta szminką i wyjść „do ludzi”. Od siebie bardzo polecam żel Arnikowy, którym grubo smarowałam usta w dzień zabiegu i następnego dnia. Dzięki temu nie pojawiły mi się absolutnie żadne siniaki. To też oczywiście jest kwestią indywidualną, ale nawet jeśli masz skłonność do zasinień, ten żel pomoże Ci to trochę zredukować. Jest tani i dostępny w każdej aptece. Tak wyglądałam bezpośrednio po zabiegu (do max godziny po ostatnim wbiciu igły) – zdjęcia bez żadnego retuszu:

[ezcol_1half][/ezcol_1half] [ezcol_1half_end][/ezcol_1half_end]

Kwas przez jakiś czas przemieszcza się i ostateczny efekt powiększania ust widoczny jest po około 2-3 tygodniach. Do tego czasu powinny zejść również wszelkie ewentualne siniaki czy opuchlizna. W tym czasie powinno się pić więcej wody, min. 2,5 litra!

Trwałość i powtarzanie

Trwałość efektu zależy od użytego kwasu i oczywiście Twojego organizmu. U niektórych pacjentek utrzymuje się nawet 1,5 roku. Moje koleżanki uzupełniają usta raz w roku. Nie jest to konieczne – kiedy kwas się wchłonie usta wracają do swojego dawnego kształtu. Mogą wydawać się nieco „rozciągnięte”, ale w dużej mierze jest to tak jak z przedłużaniem rzęs – przyzwyczajasz się do fajnego efektu, a kiedy znika od razu chcesz go przywrócić. W pewnym sensie jest to uzależniające! Mimo to polecam, bo efekt jest naprawdę wow!

powiększanie ust revival clinic warszawa

Powiększanie ust – efekt końcowy

Bardzo polecam Revival Clinic i oczywiście Panią doktor Latkowską. Cieszę się, że trafiłam w ręce profesjonalistów i z czystym sumieniem mogę polecić Wam zarówno zabieg jak i klinikę!

Zobacz inne wpisy z kategorii uroda.

Comments:

post a comment