Top
  >  Uroda   >  Redukcja tkanki tłuszczowej w Revival Clinic

Redukcja tkanki tłuszczowej

W ramach programu poprawy swojego wizerunku postanowiłam popracować nad swoją figurą. Przy moim trybie życia redukcja tkanki tłuszczowej nie należy do najprostszych zadań. Ciągłe podróże nie sprzyjają regularnym ćwiczeniom, a z moją motywacją też bywa różnie – przyznaję! Zdecydowanie łatwiej ćwiczy mi się na siłowni, najlepiej w grupie, niż w domu przed telewizorem. A przecież ćwiczenia to nie wszystko! Ważna jest też dieta, a jedzenie dobrego jedzonka jest w moim życiu bardzo ważne. Jak żyć?

Po konsultacji z kosmetologiem zdecydowałam się na spersonalizowany pakiet zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii W Revival Clinic w Warszawie. Cel? Redukcja tkanki tłuszczowej w newralgicznych miejscach. Zależało mi na zmniejszeniu obwodu ud i brzucha oraz ujędrnieniu skóry.

Revival Clinic to sprawdzona klinika w której miałam również modelowanie ust (zobacz efekty)!

Moje wymiary przed rozpoczęciem zabiegów: talia 70 cm | brzuch 87,5 cm (boczki) | pupa 100 cm | uda 60 cm każde

Endermologia Icoone

Redukcja tkanki tłuszczowej Warszawa

Na dobry początek zabieg z zakresu kosmetologii mający na celu redukcję cellulitu, ujędrnianie skóry i wysmuklenie sylwetki (pozbycie się zbędnych centymetrów). Polega on na masażu próżniowym całego ciała – w praktyce wygląda to jak odkurzacz zasysający fragmenty skóry, trochę jak bańka chińska. Efekty widoczne są w zasadzie od razu, skóra jest bardziej napięta i gładsza. Zalecana liczba zabiegów w serii to 10-15, u mnie było to 10. Jedna taka sesja trwa około 60 minut. Rozpoczyna się programem ogólnym, na całe ciało, a później przechodzimy do tak zwanych focusów, czyli programów na konkretne, problematyczne partie naszego ciała.

Endermologia to w 100% bezpieczny, zupełnie nieinwazyjny zabieg, który nie wymaga znieczulenia i nie niesie za sobą żadnych skutków ubocznych. Jedyne co Ci grozi, to ewentualne siniaki, tak samo jak w przypadku bańki chińskiej. U mnie wystąpiło ich bardzo niewiele i były na tyle małe, że zupełnie się nimi nie przejmowałam. Bardzo istotną kwestią w przypadku Icoone jest picie odpowiedniej ilości wody – minimum 2,5 l każdego dnia. Bez tego możemy nie zauważyć zachwycających efektów!

Exilis Elite

Zabieg Exilis również należy do nieinwazyjnych zabiegów kosmetologicznych. Poleca się go w przypadku obszarów ciała szczególnie opornych na ćwiczenia i dietę. U mnie postanowiliśmy spróbować na brzuchu – miałam dwa zabiegi. Czas zabiegu to u mnie 20 minut, a polega on na masażu wybranego obszaru rozgrzewającą głowicą. EXILIS to innowacyjna metoda dająca spektakularne efekty w postaci redukcji cellulitu, zmniejszenia obwodu ciała, ujędrnienia oraz wygładzenia skóry. Jest to niechirurgiczna alternatywa dla liposukcji i lipolizy iniekcyjnej (którą też zrobiłam).

Redukcja tkanki tłuszczowej Warszawa

Lipoliza Iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to innowacyjna metoda pozbywania się tłuszczu z wybranych partii ciała. Zabieg polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylochiny do określonej partii ciała, co prowadzi do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Jest to najbardziej inwazyjny zabieg, jakiemu poddałam się w celu redukcji tkanki tłuszczowej. Wykonywano mi go bez znieczulenia, a igła jest tak cienka (i wbijana w tłuszczyk), że ból jest naprawdę znikomy. Preparat wstrzykiwany pod skórę rozpuszcza tłuszcz, a Twój organizm sam ma za zadanie go wydalić. Efekty tego zabiegu są widoczne po około 3 tygodniach. Skutkiem ubocznym są siniaki, a te miałam naprawdę ogromne. Polecam bardzo żel Arnikowy z apteki – po nim zasinienie szybciej zniknie!

Efekty

Po zakończeniu serii zabiegów przyszła pora na zmierzenie efektów. Skóra jest widocznie gładsza, a cellulit mniejszy, ale przyznaję, że liczyłam na większy spadek obwodów.

talia -1 cm

brzuch +2 cm

pupa +2 cm

uda – 1 cm każde

Ćwiczę, więc tyłek mógł się zwyczajnie podnieść i z tego może wynikać wzrost (mam nadzieję), a brzuch jak wiadomo bardzo dużo zależy od naszego samopoczucia danego dnia (a moje jest dzisiaj koszmarne, czuję się jak ziemniak). Oczywiście nie usprawiedliwiam się ani swoich wymiarów. Mam nadzieję, że docenicie odwagę w przyznaniu się publicznie do nich i mimo wszystko jestem wdzięczna Revival Clinic za możliwość przetestowania dla Was tego pakietu. Pamiętajcie, że efekty zabiegów zależą od predyspozycji Waszego organizmu (na mnie nie działa nawet laserowa depilacja), od diety i ćwiczeń. Redukcja tkanki tłuszczowej w gabinetach medycyny estetycznej powinna być dodatkiem do kompleksowego programu.

Comments:

  • 12 września, 2019

    Fajnie, że jesteś szczera co do efektów! W świecie influenserek potrzeba szczerych opinii. Nawet jeśli efekty nie są kolosalną różnicą, to fajnie zrobić coś dla siebie. Można poczuć się przez to lepiej. Buziaki ?

    reply...
  • 22 września, 2019

    Myślę, że wzrost pupy może być spowodowany ćwiczeniami. Ja też ćwiczę i pośladki znacznie mi urosły. Szczególnie dolna ich część jest bardzo twarda. Nie przejmowałabym się tym na Twoim miejscu. Zabieg fajny i bardzo dobrze go zaprezentowałaś w tym wpisie. Sama chętnie bym poszła na coś takiego. Pozdrawiam!^^

    reply...

post a comment