Top
  >  Uroda   >  Youth Watery Oil – innowacyjny produkt marki Guerlain

Dziś przychodzę do Was z krótką recenzją produktu kosmetycznego, który miałam okazję testować od pewnego czasu. Przedstawiam Wam Youth Watery Oil – bestseller marki Guerlain od dnia premiery w 2013 roku, który testowałam we współpracy z marką od lipca.

Co ciekawe, co 26 sekund sprzedaje się jedna jego sztuka! Czy jest wart swojej sławy i ceny?

Youth Watery Oil

To już moje drugie opakowanie tego produktu, bo od lipca zdążyłam zużyć ponad połowę butelki (używam raz lub dwa razy dziennie).
Teraz Advanced Youth Watery Oil ma nową udoskonaloną formułę – bogatą jak olej, skuteczną jak serum i lekką jak woda. Ja używam go do wykonywania przeciwzmarszczkowego masażu twarzy, który możecie zobaczyć na moim instagramie. Do tego celu sprawdza się idealnie. Po kilku minutach pozostawia cerę pięknie nawilżoną i gotową na dalszą pielęgnację. Bez tłustego filmu i pozostałości produktu.

Po kilku miesiącach stosowania serum twarz wydaje się wypoczęta i odżywiona. Według badań skóra regeneruje się 9 x szybciej, jest o 125% lepiej nawilżona, a także jędrniejsza, bardziej promienna i gładka.

Formuła produktu stworzona jest w 95% ze składników pochodzenia naturalnego i jest owocem przeszło 10-letnich badań nad miodem i jego właściwościami regenerującymi. Ten wysoce skuteczny składnik pozwala skórze odnawiać się 9 razy szybciej.

Technologia Dynamic BlackBee Repair łączy w sobie najintensywniejsze produkty pszczele, wyselekcjonowane przez Dział Badań marki Guerlain: wyjątkowy miód wytwarzany przez czarne pszczoły z wyspy Ouessant (Bretania, Francja), wzbogacony trzema innymi miodami z dziewiczych wysp (Korsyka, Ikaria i Wyspy Alandzkie), a także wyjątkowym mleczkiem pszczelim.

Ale co jest dla mnie bardzo ważne, jeśli nie w tym wszystkim najważniejsze?

Guerlain jest ekologicznie odpowiedzialną marką. Opakowania zrobione są z materiałów pochodzących z recyklingu, składniki są w większości pochodzenia naturalnego, a sama marka jest czynnie zaangażowana w ochronę pszczół. Marka Guerlain zobowiązuje się chronić ten niezbędny dla zachowania bioróżnorodności gatunek. Francuska firma podjęła wiele znaczących działań w ramach inicjatywy „Guerlain dla Programu Ochrony Pszczół”. Jest patronem Stowarzyszenia na rzecz ochrony Czarnej Pszczoły z Wyspy Ouessant (ACANB), oferując wsparcie finansowe i proces badań i komunikacji. Jest także partnerem Francuskiego Obserwatorium Apidologii (OFA), stworzonego przez Thierry’ego Dufresne.

Produkt jest dostępny na sephora.pl

post a comment