Top
  >  Moda   >  Pink & Beige
Nie trzeba mnie przekonywać do noszenia pasteli zimą. Uważam, że mogą wyglądać tak samo dobrze jak wiosną czy latem. Dlatego właśnie pudrowy sweterek stał się moją miłością od pierwszego wejrzenia. Postanowiłam go połączyć z białą, ołówkową spódnicą i klasyczną torebką, które również są nowością w mojej szafie. W zestaw doskonale wkomponowały się beżowe kozaki. Na zdjęciach nie do końca widać, jak prezentują się z tyłu, nadrobię to w następnym poście 🙂
Zapraszam Was serdecznie do obejrzenia mojego pierwszego filmiku (dla anonimowych życzliwych uściślę, że mam na myśli pierwszy filmik na którym coś gadam, a nie pierwszy filmik na którym w ogóle żyję). Znajduje się w poprzednim poście.

ENG:
Today I have something different for you! I’ve decided to show you a pastel look, perfect for winter as much as for spring. This lovely sweater is my love for the first sight, I’ve found it on ianywear and I’m so glad I have it now! It keeps me warm and looks so cute with bright colors. That’s why I combined it with some beige, white and brown stuff. What do you think about wearing pastels during the winter season?


sweterek/sweater – ianywear (tutaj/here)
spódniczka/skirt – second hand
torba/bag – etorba (tutaj/here)
kozaki/shoes – czasnabuty (tutaj/here)
zegarek/watch – Parfois
łańcuch/chain – H&M

Comments:

post a comment