Top
  >  Moda   >  Formal

Kochani, bardzo się staram, żeby bloguś nie padł ofiarą straszliwej sesji zimowej! Mam nadzieję, że będziecie jednak wyrozumiali, jeśli wolniej będę odpisywac na maile i komentarze.
W dzisiejszym poście chciałam Wam wreszcie pokazać etolę, na ktorą skusiłam sie jakiś czas temu i która, muszę przyznać jest dość problematycznym elementem mojej garderoby. Często kupuję rzeczy, które zywczajnie mi się podobają i nie zastanawiam się, do czego w ogóle będą pasowac.Tak też było z futerkowym cudeńkiem, które w efekcie zaprzyjaźniło się ze znanym już Wam dudlinkiem i burgundowymi czółenkami. ten zestaw sprawdza się doskonale na uczelni, jednak jeśli chodzi o sesję, jednak jest wciąż zbyt mało elegancki.
Przygotowałam dla Was małą niespodziankę w postaci konkursu, TUTAJ. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału! Na facebooku można także wygrać bransoletkę, zobaczcie TUTAJ.

ENG:
Winter exams are coming so I literally moved to the library for a few weeks. Please, be patient and I promise I will try not to give up blogging! As a compensation for those rare posts, I’ve made an official outfit for you, perfect for the university or even exams (although I prefer even more elegant version).
International giveaway started few days ago, enter if you wish to win a piece of fabulous jewelry! 

spodnie/pants – New look
bluzka/top – H&M
torba/bag – Etorba
szpilki/heels – Czasnabuty (tutaj/here)
etola/stole – Szaleo 

Comments:

post a comment