Ktoś mądry kiedyś powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy. Tym kimś była wcale nie taka mądra, ale za to piękna Marilyn Monroe. Ikona stylu, uwielbiana przez wszystkich. Jak myślicie, miała rację?

małe rzeczy a cieszą portfel michael kors

Małe przyjemności potrafią doskonale poprawić humor, dają być może ulotne szczęście, ale dają. Teraz staram się wymieniać w swojej garderobie rzeczy na lepsze, porządne, doskonałe jakościowo. Stawiam na jakość, nie na ilość. Nie mogę sobie pozwolić na wielkie zakupy z dnia na dzień, ale od czasu do czasu owszem. Nagradzam się za różne osiągnięcia i jestem pewna, że wiele z Was również stosuje tę metodę samomotywacji. Myślę, że można to tak nazwać. Dzisiaj padło na portfel, który mam nadzieję, że przetrwa dłużej niż dotychczasowe badziewia z sieciówek, które zajechałam na śmierć. Też tak macie? Jak często wymieniacie portfel?

portfel iphone case michael kors jet set

Drugim łupem jest bransoletka, na którą „chorowałam” od dawna. Jest klasyczna, pasuje do wszystkiego. Ma cienki łańcuszek, w przeciwieństwie do tych z thepechabox, które kompulsywnie zamawiałam. W dziale wyprzedaż na Shopbopie można upolować niezłe okazje. Jeśli ktoś marzy o torebce lub biżuterii znanych marek, polecam tam zaglądać.

marc by marc jacobs bracelet

bransoletka marc by marc jacobs shopbop

portfel/wallet – Michael Kors Jet Set Travel phone case via Shopbop

bransoletka/bracelet – Marc by Marc Jacobs Dreamy Logo Enamel Disk Bracelet via Shopbop