Top
  >  Moda   >  Lublin
Dzisiaj odkryłam z Rafałem nową miejscówkę do robienia zdjęć. Jestem wielbicielką prostego, niezobowiązującego tła, który nie odwraca uwagi od tematyki bloga. Nie lubię mieć w tle innych ludzi. Wolę miejsca, które nie cieszą się popularnością i uchodzą za nieatrakcyjne. Stylizacja jest bardzo prosta, gwiazdą programu jest oczywiście torebka, którą upolowałam na przecenie w River Island. Kupiłam dwie małe i w efekcie zapłaciłam po 60zł za każdą. Obiecuję sobie, że to ostatnie torebki, bo moja kolekcja jest już całkiem pokaźna, ale nie mogłam się im oprzeć.
Wisiorek – okulary pochodzi ze sklepu internetowego www.iloko.pl. Ostatnio uwielbiam dodatki w tym właśnie, miedzianozłotym, kolorze. Idealnie pasował do bluzki upolowanej w second handzie w zeszłym tygodniu. Żałuję, że nie udało mi się pokazać jej wspaniałego kołnierzyka-falbanki.
ENG:
Most of the day, which I’ve spent with Rafał, we were looking for a new place to take photos. The previous places has become too trivial for me recently. What I need the most is a simple background and no other people around. I hate popular places, known as attractive, I prefer abandoned areas. According to my outfit I’d love to show you my new bag, from River Island’s sales. My wardrobe has been recently enriched with two of RI bags. I suppose I have to many of them now.
The glasses-pendant is a gift from an internet store www.iloko.pl. This is one of my fav jewelers’ color lately. And the pendant creates a perfect combination with the nude blouse, which I bought in second hand last week. I regret not trying to show you the pretty collar, but I simply have forgotten that I should do so.

spodnie/pants – new look
bluzka/blouse – sh
pasek/belt – reserved
torebka/bag – river island
hype!


Comments:

post a comment