Top
  >  Moda   >  Klapki birkenstock w stylizacji

Witajcie drodzy i cierpliwi!

Cieszy mnie, że wciąż tu zaglądacie, chociaż więcej mam w tym szczęścia, niż rozumu. Nie będę Wam więcej obiecywać, że będę często pisać, bo jak widzicie tych obietnic nigdy nie udaje mi się spełnić. Czas nieustannie przecieka mi przez palce. Dopiero zaczynała się wiosna, a dziś planuję włożyć zimową parkę na babski wieczór. Kto to widział? Dni mijają mi tak, że wstaję rano i jest wieczór. W wolnym całym czasie jaki mam pozbywam się majątku osobistego w postaci tony ciuchów drogą sprzedaży przez internet. Kto próbował ten wie, jaki to ciężki kawałek chleba (lub inaczej mówiąc wacików). Ogrom głupoty ludzkiej, jaka zalewa mnie codziennie falami, jest niezmierzony. Zdecydowanie jest to świetny materiał na kolejny wpis.

Tymczasem zostawiam Was ze „stylizacją” (jakie to głupie słowo, taka ze mnie stylistka jak z mojej Tosi nosorożec) z klapkami ohydkami vel Birkenstock. Jedna z niewielu blogowych obietnic, których udało mi się dotrzymać w rozsądnym czasie! Nie oczekuję oklasków, ale miło mi będzie, jeśli zostawisz jakiś komentarz. Może być nawet krytyczny!

bluzka-iszpanka-ootd-miejski-zestaw-klapki baby-blue-stylizacja-ootd-biale-klapki-birkenstock kors-selby-w-stylizacji-pudrowy-roz ootd-hiszpanka-birkenstock-nowa-stylizacja-miejska stylizacja-z-bluzka-hiszpanka-i-klapkami-birkenstock birkenstocktop/top – Shein

jeansy/jeans – Shein

klapki/flats – Birkenstock via Shopbop

torba/purse – Michael Kors Selby via Shopbop

Comments:

 • Beata

  20 września, 2016

  dla mnie super, uwielbiam taki styl, uwielbiam błękitne koszule, jeansy i torby na ramię!

  reply...
 • Anonim

  21 września, 2016

  Moim zdaniem zbyt toporne te klapy do Twoich chudych stóp.

  reply...
 • Kamila

  21 września, 2016

  Śledzę Cię ciuchutko na instagramie, ale dopiero pierwszy raz odważyłam się coś napisać. Uwielbiam Twoje dziewczęce stylizacje! Pięknie wyglądasz w błękicie, to zdecydowanie Twój kolor 🙂 zdradzisz, czym robisz zdjęcia na insta?

  reply...
 • kinuszz

  21 września, 2016

  Też się czaję na te klapy! 😀 co tak mało zdjęć na instagramie, hę?

  reply...
 • Anah

  22 września, 2016

  Klapki może nie są największej urody, ale są szalenie wygodne. Bardzo podobają mi się także bluzki Carmen, ale niestety moje zakupione (bluzka, sukienka) wciąż zsuwają mi się z ramion przy pracy i podjeżdżają pod szyję. Na zdjęciach wszystko wygląda przepięknie

  reply...

post a comment