Może nie jest to idealnie trafiony temat na 14 lutego, ale w końcu nie każdy świętuje Walentynki, kochać się trzeba cały rok (bla bla bla), a tak w ogóle to posty Walentynkowe już były (aż trzy!). Zanim jednak apokalipsa uderzy w Aliexpress, bo nie wiem czy wiecie, ale Facebook przepowiedział śmierć Alie przez opodatkowanie, postanowiłam Wam pokazać kolekcję ubranek dla psa, które budzą tak duże zainteresowanie na moim instagramie.

Na pewno nie wszyscy rozumieją ideę ubierania psa, więc objaśnię pokrótce, że małe pieski wyposażone we włosy zamiast sierści, które chodzą do fryzjera aby regularnie być golonym niemal na łyso, zwyczajnie marzną w zimie. Tak jak łysi panowie bez czapki. Skutkiem ubocznym przebrania Tosi w polarowy strój tygryska, albo dresik adidog jest wywołanie ogólnej wesołości i uśmiechu na twarzach mijających nas ludzi. To chyba dobrze?

kolekcja kurtek tosi zimowe ubranka dla psaW Polsce, w sklepach zoologicznych i punktach fryzjerskich jest dość duży wybór kurtek, kaftanów, ubranek, czy jakkolwiek to nazwać. W większości są jednak albo bardzo drogie, albo koszmarnie brzydkie. Z pomocą przyszli mi na szczęście Chińczycy, którzy na swoim allegro oferują bogaty wybór ślicznych psich ubranek w niesamowicie niskich cenach. Wszystkie bluzy, które widzicie na powyższym zdjęciu kosztowały mniej niż 15 zł (w większości mniej niż 10). Tanio? Tanio!

supertosiaWystarczy w wyszukiwarkę aliexpress wpisać „dog clothing” i zaznaczyć opcję „free shipping”. Polecam kupować o jeden rozmiar większe ubranko, gdyż niestety chińczycy nie są najlepsi w mierzeniu i niektóre z zakupionych przebrań okazały się za małe. Najbardziej ubolewam nad przykrótkim, niezapinającym się tygryskiem, bo to mój faworyt! Strój supermena nie spełnia żadnych funkcji (to tylko przebranie dla żartu), nie ma „plecków”. Wszystkie są świetnie wykonane, miłe w dotyku i nie niszczą się szybko. Polecam!

gdzie kupić kurtkę dla psa ubranko aliexprss tosia tygrysek ubranka dla psa tosie ubranka dla psa aliexpress tanie tosia tygrysek aliexpress