Posiadaczką czarnego, klasycznego zegarka marki Daniel Wellington jestem już od dawna. Do końca nie pamiętam, kiedy dokładnie go dostałam, ale był to mój pierwszy zegarek tej marki i do dziś dzień jest ulubionym. Wraz ze wzrostem popularności minimalistycznych zegarków, rosła liczba ich podróbek. Najchętniej podrabia się oczywiście Daniela Wellingtona. Dostałam sporo pytań od czytelników o to, jak rozpoznać podróbkę. Najbezpieczniej oczywiście zamówić produkt z oficjalnej strony. Z kodem „aleksandranajda” dostaniecie 15% rabatu. Jeśli jednak jesteście wielbicielami okazji cenowych, zapoznajcie się z kilkoma moimi uwagami dotyczącymi cech charakterystycznych zegarków DW. Specjalnie dla Was zamówiłam chiński fejk z napisem Daniel Wellington. Mam nadzieję, że dzięki temu nie dacie się zwieść nieuczciwym sprzedawcom.

[nokaut-offers-box url=’/zegarki/produkt:daniel-wellington.html/’ template=”carrusel”]

zegarek daniel wellington aliexpress oryginalny jak poznać podróbkę Podrobiony zegarek to ten większy, bez śladów użytkowania. Okazało się, że ma rozmiar męskiego – 40 mm tarcza. A sama tarcza wykonana jest bardzo porządnie i choć jest nieco bardziej różowa od oryginalnej, a kreski na tarczy są minimalnie grubsze, to pokuszę się o stwierdzenie że raczej nie różni się od niej niczym innym. porównanie tarcz zegarków daniel wellington po czym poznać podróbkę fejk porównanie dw zegarki daniel wellington podóbka oryginał Na powyższym zdjęciu widzimy dwie różnice (chyba, że widzicie więcej) między zegarkami – kształt dziurek w pasku, którą to różnicę widać będzie jeszcze lepiej na zdjęciu poniżej, oraz różnicę w zaczepie tarczy. W oryginalnym zegarku zaczep jest widoczny. tył zegarka DWNa tych zdjęciach znacznie lepiej widać różnicę w kolorze. Oryginalny zegarek jest co prawda w kolorze Rose Gold, ale nie jest tak bazarowo różowy, jak fejk. Pasek podróbki jest wykonany znacznie gorzej, z eko skóry i brak jest napisu „DW Genuine Leather”. Naturalna skóra ciemnieje wraz z upływem czasu i jest to całkowicie normalne. Na nieoryginalnym pasku widzimy pewne niedoskonałości, a szlufka jest zszyta metalową zszywką, zamiast nici. tył paska zegarek DW dziurki Napis na odwrocie tarczy powinien brzmieć „Timepiece by DW. Water resistant 3 ATM. Japan movement B7. All stainless steel.” Na podróbce jest nieco inny, prawdopodobnie odpowiadający rzeczywistej specyfikacji zegarka. koperta zegarka daniel wellington tył podróbka oryginał paski DW porównanie podróbki z oryginałem daniel wellington pasek zegarka daniel wellington czym sie różni oryginał od podróbki Zarówno oryginalny, jak i podrobiony zegarek posiadają (w tym przypadku przynajmniej) sygnowane zapięcie. po czym poznać podróbkę zegarka dw daniel wellington

Po opisanych przeze mnie cechach, jak i porównując z tymi szczegółowymi zdjęciami zegarków, powinniście z łatwością rozpoznać, czy macie w sieci do czynienia z oryginałem, czy z podróbką zegarka Daniel Wellington. Najłatwiej moim zdaniem, poznać po tyle paska oraz napisie z tyłu tarczy.

Osobiście nie jestem zwolenniczką kupowania podrabianych towarów, ale nie będę też strażniczką niczyjego sumienia. Mam po prostu nadzieję, że ten wpis przyda się wszystkim, którzy planują zakupić przez internet zegarek DW.