Printic – darmowa aplikacja do drukowania zdjęć ze smartphona + KONKURS

Lipiec 3, 2014 28 komentarzy
Ostatnio pokazywałam Wam najlepsze darmowe aplikacje na iphone, które wgrałam na swój telefon. Ten post cieszył się dużą popularnością, dlatego postanowiłam kontynuować temat. Dzięki współpracy z Printic pokażę Wam dzisiaj aplikację, dzięki której możecie zamówić sobie (lub najbliższym) pudełeczko wybranych zdjęć z Waszego telefonu! 


Wystarczy ściągnąć aplikację na swojego smartphona, wybrać usługę (a do wyboru mamy wiele, bo można stworzyć książkę, pudełeczko, plakat lub kalendarz, albo zwyczajnie zamówić kilka pojedynczych zdjęć) i wybrać zdjęcia, które chcemy “wywołać”. Moje pudełeczko zawiera 50 fotek moich i moich przyjaciół. Można takie zamówić za niecałe 20 euro. To troszkę dużo, ale zaoszczędzicie 5 euro używając mojego kodu zniżkowego: 3A8C62 . Przesyłka jest darmowa, zapłacić możecie zwykłą kartą debetową lub paypalem. 

Mam już tysiąc pomysłów, jak wykorzystać wydruki w moim mieszkaniu. Część oprawię w ramki, z części zrobię plakat i mini girlandę nad łóżkiem. A Wy, jak wykorzystalibyście swoje pudełeczko?


A teraz czas na KONKURS!
3 osoby dostaną ode mnie pudełeczko z wybranymi przez siebie 10 zdjęciami. 
Co należy zrobić? 

1. Polubić Printic na Facebooku (tutaj) lub instagramie (tutaj).
2. Polubić mojego bloga na Facebooku (tutaj) lub instagramie (tutaj).
3. Napisać w komentarzu Wasz nick z Facebooka (lub instagramu).

To wszystko! Konkurs potrwa do 15 lipca do końca dnia, 3 szczęśliwe osoby wybiorę w ciągu 3 dni. Wyniki zostaną ogłoszone tutaj i na moim Facebooku 🙂 Powodzenia!