Ostatnio pokazywałam Wam najlepsze darmowe aplikacje na iphone, które wgrałam na swój telefon. Ten post cieszył się dużą popularnością, dlatego postanowiłam kontynuować temat. Dzięki współpracy z Printic pokażę Wam dzisiaj aplikację, dzięki której możecie zamówić sobie (lub najbliższym) pudełeczko wybranych zdjęć z Waszego telefonu! 


Wystarczy ściągnąć aplikację na swojego smartphona, wybrać usługę (a do wyboru mamy wiele, bo można stworzyć książkę, pudełeczko, plakat lub kalendarz, albo zwyczajnie zamówić kilka pojedynczych zdjęć) i wybrać zdjęcia, które chcemy „wywołać”. Moje pudełeczko zawiera 50 fotek moich i moich przyjaciół. Można takie zamówić za niecałe 20 euro. To troszkę dużo, ale zaoszczędzicie 5 euro używając mojego kodu zniżkowego: 3A8C62 . Przesyłka jest darmowa, zapłacić możecie zwykłą kartą debetową lub paypalem. 

Mam już tysiąc pomysłów, jak wykorzystać wydruki w moim mieszkaniu. Część oprawię w ramki, z części zrobię plakat i mini girlandę nad łóżkiem. A Wy, jak wykorzystalibyście swoje pudełeczko?


A teraz czas na KONKURS!
3 osoby dostaną ode mnie pudełeczko z wybranymi przez siebie 10 zdjęciami. 
Co należy zrobić? 

1. Polubić Printic na Facebooku (tutaj) lub instagramie (tutaj).
2. Polubić mojego bloga na Facebooku (tutaj) lub instagramie (tutaj).
3. Napisać w komentarzu Wasz nick z Facebooka (lub instagramu).

To wszystko! Konkurs potrwa do 15 lipca do końca dnia, 3 szczęśliwe osoby wybiorę w ciągu 3 dni. Wyniki zostaną ogłoszone tutaj i na moim Facebooku 🙂 Powodzenia!