Ostatnio pokazywałam Wam najlepsze darmowe aplikacje na iphone, które wgrałam na swój telefon. Ten post cieszył się dużą popularnością, dlatego postanowiłam kontynuować temat. Dzięki współpracy z Printic pokażę Wam dzisiaj aplikację, dzięki której możecie zamówić sobie (lub najbliższym) pudełeczko wybranych zdjęć z Waszego telefonu!
Wystarczy ściągnąć aplikację na swojego smartphona, wybrać usługę (a do wyboru mamy wiele, bo można stworzyć książkę, pudełeczko, plakat lub kalendarz, albo zwyczajnie zamówić kilka pojedynczych zdjęć) i wybrać zdjęcia, które chcemy „wywołać”. Moje pudełeczko zawiera 50 fotek moich i moich przyjaciół. Można takie zamówić za niecałe 20 euro. To troszkę dużo, ale zaoszczędzicie 5 euro używając mojego kodu zniżkowego: 3A8C62 . Przesyłka jest darmowa, zapłacić możecie zwykłą kartą debetową lub paypalem.
Mam już tysiąc pomysłów, jak wykorzystać wydruki w moim mieszkaniu. Część oprawię w ramki, z części zrobię plakat i mini girlandę nad łóżkiem. A Wy, jak wykorzystalibyście swoje pudełeczko?
A teraz czas na KONKURS!
3 osoby dostaną ode mnie pudełeczko z wybranymi przez siebie 10 zdjęciami.
Co należy zrobić?
3. Napisać w komentarzu Wasz nick z Facebooka (lub instagramu).
To wszystko! Konkurs potrwa do 15 lipca do końca dnia, 3 szczęśliwe osoby wybiorę w ciągu 3 dni. Wyniki zostaną ogłoszone tutaj i na moim Facebooku 🙂 Powodzenia!
obserwuję na instagramie Ciebie i profil aplikacji
nick: karinkajestem
lubię na facebooku obydwie strony – Karina Kościukiewicz
🙂
gabrysiar – nick z Instagramu
werciorek- instagram 🙂
Ooo moja facjataa też jest ♥
Facebook: Paula Meier
paulinaoliwa – instagram 🙂
talkaa – facebook
talkaa- facebook
FB-Justyna Rojek
FB—> Zosia Sophie Leśniewska
Dla mnie to trochę drogo.:)
Też tak uważam, ale wiem, że tyle to kosztuje bo mam aparat instax mini 7, który robi takie zdjęcia i wiem, ile kosztują wkłady do niego 🙂
patyk37 facebook
patyk19921 instagram
instagram – alicjacanfly
instagram – aostrowska
🙂
Aldona S- facebook
facebook: Anka Anka
A co do wykorzystania – za mną chodzi banalny pomysł na serduszko ze zdjęć! Czarno-białe serce z ulotnych chwil, ulokowane pod równie banalnym, ale jakże pięknym napisem – 'allways kiss me goodnight' :)))
Pozdrawiam!
jakie to pudełeczko jest świetne! a girlanda z takich zdjęć nad łóżkiem (jak w filmach) – marzenie! 🙂
obserwuję na instagramie @cat_ria
@sylwiajoanna
Oberwuję na INSTAGRAM: caroool_ine 😉
kawaazmlekiem :)) – instagram
do tyłu jakiejś większej ramki przyczepić sznurek i poprzypinać zdjęcia, małymi, drewnianymi spinaczami 🙂
lubię na facebooku, Dominika Dziala 😉
M_MAGDA_LENA (instagram) – Takie zdjęcia powiesiłam nad łóżkiem na sznureczku, przypięte klamerkami oraz udekorowane wstążeczkami i kokardkami <3 handmade rzeczy Kocham! <3 jest to pomysł na mój nowy wpis! https://www.facebook.com/greatelier
Magorzata Walczak- na fb
kosia69- instagram 🙂
instagram – ilonamelia:) obserwuje i printic i Ciebie Kochana:)
a przyda mi sie taka nagroda bo chlopak ma 8.08 urodziny i bylby to idealnyy prezent <333
Extra sprawa ! Dla mnie bomba na kolejny prezent dla Ukochanego na 2 rocznicę ! ;-);-)
Fb. Joanna Mazur :-):-):-)
Trochę nazwa postu nie pasuje skoro trzeba zapłacić 20 euro.
Aplikacja jest darmowa, usługa nie. Większość tego typu aplikacji jest płatna, to znaczy, że trzeba zapłacić aby ją pobrać.