Top
  >  Moda   >  Watermelon skirt
Dziś nieco inna forma prezentacji zdjęć, są mniejsze, bo ich jakość pozostawiała nieco do życzenia. Ostatnio jestem wybredna 😉 Dajcie znać jak Wam się lepiej ogląda, mniejsze i połączone czy większe pojedyncze. Dostaję bardzo dużo pytań o te spódniczki i lik do allegro. Nie mam go już, ale podejrzewam, że po wpisaniu w wyszukiwarkę „rozkloszowana spódnica” nie będziecie miały problemu ze znalezieniem takiej samej lub podobnej 🙂
W ofercie etorba.pl pojawił się nowy model dudlinów, mniejsze i zupełnie sztywne, doskonale nadają się na lato. Nie mieszczą a4, ale poza tym wszystko co niezbędne da się upchnąć. Polecam szczególnie w tym kolorze a także beżowym i białym, są piękne – widziałam na żywo! Pamiętajcie też, że na hasło „MarieAntoinette” dostaniecie 10zł zniżki.

ENG:
This A-line watermelon skirt is lately my favorite one. I’d like to wear it every single day, but I know I need to show you some diversity 😉 What’s new here is the nude bag, a perfect choice for summer. Bright bag was my must have for the season, cause lately I’ve been buying only black ones. Bad habit… Anyway, how do you like the new way of presenting pictures? Aren’t they too small for you? Let me know!

zdjęcia: Oleńka

płaszcz/coat – Sheinside (tutaj/here)
spódnica/skirt – Allegro
bluzka/blouse – Romwe
lordsy/loafers – F&F
torba/bag – Etorba

Comments:

post a comment