Top
  >  Moda   >  Deeply in pastels
Dzisiejszy post na pewno nie będzie należał do moich ulubionych 😉 Wymarzona marynarka w kolorze dokładnie-takim-jak-chciałam jest za duża i nic tego nie ukryje. Łudziłam się, że może jednak na zdjęciach będzie wyglądała pięknie, ale cóż, wiecie co się mówi o nadziei. Całą wenę twórczą odbierają mi egzaminy, które w tym roku zaczęły się zaskakująco wcześnie. Chociaż z drugiej strony… kiedy sesja już nadejdzie, zawsze czujemy się zaskoczeni.
PS. Kochani Anonimowi, nie pytajcie mnie po raz milion pierwszy dlaczego stoję na palcach. Przyczepcie się plam na twarzy (światło padające przez liście) albo za dużej marynarki (wypadki chodzą po ludziach).
ENG:
Lately I’m a big fan of sunnies! Since I’m able to wear them again (cause I wasn’t for a whole month), I keep ordering new ones. Recently I tried Firmoo (Global Online Optical Store) and I must say I’m really glad. The shipping was super fast and I’m also satisfied with the quality. I ordered two pairs and some accessories for them were attached to the parcel. They also offer virtual try-on system, that’s why you can try their glasses on your own picture. You should check this out cause the first pair is free!

zdjęcia: Wantataste

marynarka/blazer – Sammydress (tutaj/here)
top/top – second hand
spódniczka/skirt – second hand
zegarek/watch – Design Park (tutaj/here)
okulary/sunnies – Firmoo (tutaj/here)

Comments:

post a comment