Top
  >  Lifestyle   >  Sposób na zawsze trafiony prezent

Chociaż Walentynki już za nami, nadal kręci mi się w głowie od czerwonych róż za miliony, czekoladek w kształcie serca i pluszowych misiaków z napisem aj low ju. A lada dzień mamy… dzień kobiet. Jeśli tak jak ja cenisz sobie wyjątkowe prezenty, na pewno nie chcesz dostać bukietu tulipanów. Dlatego powiem Ci, co możesz zasugerować swojemu facetowi, albo najlepiej podeślij mu link do tego wpisu.

Walentynki i dzień kobiet, to takie mini święta. Nigdy nie wiadomo co kupić swojej kobiecie i czy coś w ogóle kupować. W dodatku nie każdy je uznaje, bo jedno komercyjne, drugie komunistyczne. Dlatego właśnie tak świetnie sprzedają się kwiaty. Są najmniej zobowiązujące, bo można je wręczyć nawet bez okazji i laska nie pomyśli, że sądziłeś, że są jej urodziny. Ale by było!

Najlepszym pomysłem sa prezenty od serca. Niby banał i pewnie 40% osób zamknęło zakładkę z moim blogiem po przeczytaniu tego zdania, ale jednak to najprawdziwsza prawda. Problem polega na tym, że nie wiadomo co to „od serca” jest, bo jak kupisz kobiecie patelnię na dzień kobiet, bo przecież przez żołądek do serca, to licz się z tym że możesz tą patelnią oberwać. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że warto byłoby znać swoją kobietę i wiedzieć co lubi albo o czym marzy. Sztuka polega na tym, żeby w prezencie podarować coś, co wiadomo od razu, że było kupowane lub tworzone z myślą właśnie o niej. Mam dla Ciebie garść przykładów.

  • Róża 3d ze spersonalizowanym napisem to ciekawy i bardzo oryginalny pomysł na prezent. Nie jest to żywy kwiat, więc pamiątka zostanie na dłużej. Koniecznie sprawdź to w google!
  • Wspólny masaż gorącymi kamieniami. Kamienie co prawda nie będą podpisane jej imieniem, ale z pewnością takie wspólne spa oboje zapamiętacie na długo. Niedawno dostałam takie zaproszenie od Sense and Body Spa, ale niestety nie udało mi się go wykorzystać przed wyjazdem. Bardzo żałuję!
  • Apropos wspólnego spędzania czasu – jeśli nie jesteście fanami romantycznych kolacji, zabierz partnerkę do… tunelu aerodynamicznego! Bo który inny facet sprawi, że Twoja kobieta będzie dosłownie wniebowzięta?
  • Był sobie kiedyś mem. Mem przedstawiał kieliszek do wina z podziałką „spoko dzień, kiepski dzień, nawet nie pytaj!”. Teraz można taki kupić i nawet wygrawerują na nim imię Twojej dziewczyny. Polecam zamówić od razu dla siebie! Wpisz: grawerowany kieliszek.
  • Lubicie podróżować? Dla mnie najlepszym prezentem są akcesoria związane z podróżowaniem. Niedawno dostałam… personalizowany słomkowy kapelusz! Lada dzień na pewno zobaczysz jego zdjęcia na moim instagramie. Można taki zamówić u zdolnej i sympatycznej @bitsandpiecestogo. To mój trzeci i bardzo polecam!
  • Jej lub Wasz wspólny obraz na płótnie (zdjęcie na płótnie) będzie cudownym prezentem i na pewno pięknie ozdobi mieszkanie.
  • A pamiętasz hit dzieciństwa? Czekoladki Toblerone – były niesamowicie pyszne, a ich smak potęgowało to, że były wyjątkowo trudne do zdobycia. Zawsze naciągałam rodziców na ich zakup podczas zagranicznych wyjazdów. Dzisiaj spokojnie można je kupić w naszym kraju, ale tylko w jednym jedynym miejscu zamówisz je z wybranym przez siebie napisem na pudełku. Kto nie kocha czekolady? Zobacz tutaj Toblerone z imieniem.

 

post a comment