Top
  >  Moda   >  Pretty pretty fall
Udało mi się dotrzeć, w jednym kawałku i bez większych obrażeń na ciele czy duszy, do Albacete. Bez przygód oczywiście się nie obyło, bo dzięki mojej niezwykłej umiejętności przyciągania do siebie przedziwnych ludzi (głęboko wierzę, że to moja wina) nasz samolot zaliczył policyjną kontrolę na lotnisku. Tuż przede mną bowiem, dumnie rozparty na fotelu, siedział pijaniuteńki w trzy dupy prawdziwy, najprawdziwszy przemytnik wódy z Białorusi. Panie, miej w opiece ten naród, myślałam, że już nic mnie nie zdziwi. Załoga Ryanaira nie wydawała się jednak specjalnie zaskoczona. Lot był opóźniony, opuszczenie pokładu również, koniec końców okazało się, że za 24 minuty odjeżdża ostatni autokar do domu. Moje światełko w tunelu po czternastogodzinnej podróży chciało mi uciec z centrum miasta oddalonego o miliard minut na piechotę z walizką na kółkach. Całe szczęście, Hiszpanie to bardzo pomocny i przyjacielski naród i dzięki ich uprzejmości zostałam szybko i bezpiecznie odstawiona na dworzec!
Korzystając z pięknej pogody, jaka zastała mnie w Polsce, zrobiłam dla Was kilka zestawów. Narzutka, figurująca w katalogu sheinside jako okrycie wierzchnie (trochę przesadzili), świetnie sprawdza się w ciepłe, jesienne dni. Doskonale wiecie, jak uwielbiam wszelkie pastelowe odcienie, dlatego nie zastanawiałam się długo nad jej zamówieniem. Wysokich szpilek i zarowego shoppera nie trzeba Wam przedstawiać, są to stałe elementy moich jesiennych (i nie tylko) zestawów. A Wy, macie takie rzeczy w szafie?

ENG:
The first and only week in Poland passed so quickly I didn’t have time to be bored. Polish fall is pretty amazing this year, like a proud, golden queen. I almost regret coming back to Spain so early. During my stay in Lublin I was spending time with my boyfriend and friends, I took some outfit pictures for you also. Sheinside nude outwear was good enough for those warm, autumn weather. I was pretty surprised I didn’t need anything more! No need to introduce my extremely high heels and zara shopper bag, you know the very well, don’t you?

zdjęcia: Modna-Komoda

top/top – H&M
naszutka/outwear – Sheinside (tutaj/here)
spodnie/pants – New Look
torba/bag – Zara
szpilki/heels – Czasnabuty (tutaj/here)
naszyjnik/necklace – Vezzi

Comments:

post a comment