Top
  >  Moda   >  Pin Up!
Doszłam do wniosku, że niewiele mi potrzeba do szczęścia. Łatwo wywołać u mnie uśmiech. Gorzej jest, kiedy potem muszę się od tego uśmiechania odzwyczaić. 
W mojej rubryce historii doktryn nadal widnieje magiczny napis „brak ocen”, więc będę musiała spędzić urocze wakacje w hiszpanii w niepewności. Ah, Dareczku, miłości moja, czy okażesz się łaskawy?
W sumie trochę już mi brakuje mojego wspaniałego rocznika i mogłabym się pokusić o poprawkę, żeby się z Wami zobaczyć! (chociaż wolałabym ognisko).
ENG:
I found myself easy to make happy. It’s really easy to make me smile. I’m just worried, cause I know that I may have to get rid of that smile in a while… 
The place in my marks-site called 'history’ is still empty. Our dear professor is forcing me to spend a lovely time in Spain thinking of him. Oh, darling, will you be generous, this time?
I miss my people, my future lawyers, my future elite! I could consider taking a repeat of this exam just to meet you guys. Of course it would be better to organize a bonfire party, but still… 

szorty/shorts – sh
top – sh
koturny/wedges – allegro.pl


Like my blog:
<3

Comments:

post a comment