Top 10 moich ulubionych, zagranicznych blogerek.
*Postanowiłam pominąć te najbardziej znane, chciałabym, żebyście dzięki tej liście mogły odkryć kogoś nowego. Mam nadzieję, że taka opcja Wam odpowiada.
Wszystkie blogi są podlinkowane

1. Niekwestionowane miejsce pierwsze – Atlantic – Pacific
Blair niewiele mówi o sobie. Postów nie pisze, jej blog to w 100% zdjęcia – idealnej wielkości, doskonałej jakości, wszystkie piękne i godne zachwytu. Uwielbiam jej elegancki, kobiecy i nieco wyniosły styl. Na jej blogu dominują ukochane przeze mnie rozkloszowane spódnice i sukienki. Mimo, że na większość jej ubrań nie byłoby mnie stać, jej bloga mogę przeglądać godzinami – chociażby po to, żeby podziwiać to klasyczne piękno. Śmiało mogę powiedzieć, że Blair jest ideałem, do jakiego dążę. 
2. TLNIQUE 
Wyjątkowa Levi, najpiękniejsza blogerka jaką w życiu widziałam. Nie ma drugiej takiej, ani nawet podobnej. Uwielbiam jej doskonałe zdjęcia, może nawet bardziej, niż zdjęcia Blair. Wyglądają jak z magazynu i to nie z najniższej półki. Jej styl jest różnorodny, każdy może znaleźć coś dla siebie. Zwykle ubiera się „luźno”, lecz nienagannie. 

3. Mistrzyni dodatków VIVALUXURY
Annabelle ceni sobie klasę i drogie akcesoria. Jej styl jest elegancki, ponadczasowy a jednak bardzo nowoczesny. Nikt tak jak ona nie potrafi skupić uwagi czytelnika na dodatkach. To właśnie dzięki nim jej blog jest wyjątkowy. Inspiruje kolorami i nietuzinkowym podejściem do mody. Jej doskonały, delikatny makijaż jest dla mnie celem nie do osiągnięcia. Podziwiam ją za optymizm i wieczny uśmiech. Uwielbiam!

4. Hapa Time – Kraina słońca
Jessica w każdym poście przesyła nam buziaki ze słonecznej Californii, gdzie lato trwa cały rok. Jest tak pozytywną, uśmiechniętą osobą, że trudno jej nie polubić. Na jej blogu znajdziecie subtelne, dziewczęce stylizacje i urocze dodatki. Godzinami można podziwiać jej nienaganną figurę. 


Sandra, która nie ma szczotki do włosów. Wybaczamy jej, bo ma niepowtarzalny, zupełnie wyjątkowy styl i cudowne zdjęcia. Zwykle podobają mi się jasne, ostre fotografie, u niej natomiast panuje nietypowy klimat. Kiedy jestem na jej blogu, mam wrażenie, że za chwile będzie tam burza 😉 Prawie za każdym razem, widząc jej nowy post mówię tylko „wow…”.


Olivia urzekła mnie swoją nietuzinkową urodą, niesamowitymi zdjęciami i gorącym klimatem, jaki panuje na jej blogu. Jest to urodzona modelka z Los Angeles, gwarantuję, że wsiąkniecie w jej bloga. Zdjęcia są profesjonalne, perfekcyjne, może troszkę za małe. Na blogu znajdziecie też zdjęcia z pokazów, mixy zdjęć z instagramu i opisy wspaniałych podróży.


7. Rack and Rouge, dla mnie już na zawsze Rouge Fox
Obserwuję Analisę od kiedy sama założyłam bloga. Przyjemnie się ją czyta i ogląda. Jej styl jest luźny, niezobowiązujący i bardzo daleki od mojego. Jej stylizacje są proste, ale w każdej coś jednak się dzieje.


Wielbicielka stylu boho, właścicielka uroczych blond loków, gwiazda lookbooka. Cała Anna. Przy tym jest urocza i kochana. Na jej blogu znajdziemy doskonale minimalistyczne zdjęcia dodatków, piękne kolory i doskonałej jakości materiały. Uwielbia fantazyjne okulary, nakrycia głowy i buty Jeffrey Campbell


Młodziutka Jennifer uwielbia dziewczęce stylizacje i sukienki maxi. Jej styl charakteryzują także wianki na głowie, obecne w wielu letnich postach. Doskonale dopasowuje tło do swoich stylizacji. Jej zdjęcia są delikatne i romantyczne, ale mają w sobie charakter. Mimo, że niecierpię sposobu, w jaki stawia nogi, często oglądam jej bloga od początku do końca.

Śliczny, kolorowy blog Alix, pełen pięknych zdjęć, nie tylko stylizacji. Autorka dużo podróżuje, uwiecznia wszystko, co wydaje jej się godne uwagi. Lubię jej bloga, bo takie właśnie chciałabym mieć życie – radosne i kolorowe. Za każdym razem, kiedy ją odwiedzam, podkradam jej trochę pozytywnej energii 🙂

A Wy, jakie blogi odwiedzacie? Koniecznie zostawcie mi ich adresy, chętnie dodam coś nowego do swojej listy czytelniczej 🙂