Top
  >  Moda   >  McQueen skull scarf
Chusta w czaszki a’la Alexander McQueen  wisi w mojej szafie już od zeszłego roku. Jest pamiątką po czasach, kiedy czwartek bez second handu był dniem straconym 😉 Muszę przyznać, choć nie wiem jak to się stało, że nigdy wcześniej nie miałam jej na sobie! Postanowiłam zabrać ją ze sobą do Hiszpanii i dać ostatnią szansę na dostosowanie się do mojej garderoby. No i stało się, wreszcie do czegoś pasuje! Uważam, że jest świetnym elementem rozwiewającym nudę codziennego zwyklaka. 
Nastał grudzień, dla dobra bloga czas pożegnać się z cienkimi kurteczkami i zacząć pokazywać coś, co ma szansę przydać się Wam w Polsce. Mam jeszcze dwa 'lekkie’ zestawy w planach, a potem obiecuje swetry i płaszcze 😉 Już za niecałe dwa tygodnie będę w domu na święta, gdzie czekają na mnie same nowości, a co za tym idzie, będzie mnóstwo nowych postów! Jakoś przetrwamy zimę, prawda? 😉

ENG:
The skull scarf is my 'latest’ discovery. It has been abandoned in my closet for almost a year and I didn’t know it actually match to anything. This time it has become a great turning point of the whole outfit – it makes a random set less boring and maybe kind of attention-grabbing. I love how it looks with my sheinside jacket and a simple sweater. How do you like it?

zdjęcia: Mana :*

kurtka/jacket – Sheinside (tutaj/here)
sweter/sweather – Ralph Lauren
chusta/scarf – second hand
spodnie/pants – Cubus
szpilki/heels – Brilu
torebka/bag – Persunmall (tutaj/here)

Comments:

post a comment