Top
  >  Moda   >  Diamond Patterned Sweater
Jak widzicie w słonecznej Hiszpanii liście nadal zieloniutkie! Przepalone na zdjęciach promienie słonka pozwalają zapomnieć o nadchodzącej zimie. Mimo, że zrobiło się zdecydowanie chłodniej, wciąż mogę cieszyć się ulubionymi ramoneskami, nie myśląc na razie o grubym płaszczu. Za dwa tygodnie jednak wsiadam w samolot i lecę do Polski, na święta. Czas powoli zacząć przygotowania do zimy! 😉 Dla mnie idealnym rozwiązaniem na mroźne dni będzie ten oversizowy, śmietankowy sweter. Jest bardzo ciepły, a dzięki temu, że jest luźny, możemy z powodzeniem założyć inny pod spód. Doskonale wygląda z rurkami i mam nadzieję, że równie dobrze sprawdzi się z sukienką. Zobaczymy wkrótce!
W tym zestawie ważnym dla mnie elementem była również bransoletka Simplechic. Niestety nie udało mi się zrobić jej tak wyraźnego zdjęcia na ręku. Dlatego dołączam zdjęcia samej bransoletki i mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza. Simplechic oferuje szeroki wybór bransoletek z przesłaniem. Mnie osobiście, taki pomysł podoba się bardziej, niż napisy na ubraniach czy łańcuszki. Swój napis wybrałam, aby przypominał mi o tym, dlaczego ponad 3 lata temu założyłam tego bloga i dlaczego nadal go prowadzę. Wkrótce planuję zamienić sznureczek na złoty łańcuszek i nigdy już się z tą bransoletką nie rozstawać. 
A jeśli chodzi o to, co mam na głowie… Po całej nocy męczenia się w wałkach na prawdę liczyłam na to, że moje piękne loczki doczekają choćby zdjęć. Po dwóch godzinach od ich zdjęcia, lustro nie pozostawiało jednak złudzeń. Jedyne co po nich pozostało, to lekkie fale. Sprytnie starałam się ukryć fakt, że prawa strona była już niemalże prosta. Ratunku! Macie na to jakiś sposób?
ENG:
As you can see, lovely Spain is still green and sunny! I still have a chance to wear my favorite leather jackets! For me theese are the last two weeks to enjoy the weather, later I’m going back to Poland, for Christmas. It’s time to start preparing warmer clothes, taht’s why I ordered this diamond patterned sweater. What I absolutely love about it, is that I can easily put something more under it and successfully avoid the polish cold. As you can see, it looks amazing with skinny pants and I hope it would be as great with a dress. We’ll see it soon! 
Sorry that I couldn’t take any pictures of a bracelet on me, letters are too small and I wanted you to see the sentence. It reminds me of why I’ve started writing this blog and why I’m still doing this. What do you think?

 zdjęcia: Natalia 

kurtka/jacket – Sheinside (tutaj/here)
sweter/sweater – Sheinside (tutaj/here)
spodnie/pants – second hand
torebka/bag – Romwe (tutaj/here)
szpilki/heels – Brilu (tutaj/here)
bransoletka/bracelet – Simplechic (tutaj/here)

Comments:

post a comment