Dzisiejszy office (gdyby nie prześwitująca bluzka) look zdecydowanie sponsoruje Marc Jacobs, jak pewnie zauważyliście mój ostatnio ulubiony projektant. Przynajmniej ten z tych „affordable” ;). Bazę zestawu tworzy koronkowy top za grosze i asymetryczna spódnica kupiona w outlecie za 7 zł (pokazywałam Wam kiedyś na Snapie, kto pamięta?). Ten fason nieco powiększa optycznie łydki, ale świetnie nadaje się zarówno do pracy, jak i na co dzień. Jedna z tych rzeczy, którą mam zamiar „zachodzić” na śmierć i nigdy się jej nie pozbędę.

Wybaczcie dzisiejsze gadanie o ciuchach, jestem totalnie padnięta. Wczoraj zaliczyłam pierwszy Nightskating w Warszawie (22,5 km) no i pierwszy od podstawówki wypadek. Tylko ja mogłam mieć takiego pecha! Dzisiaj natomiast pokonałam kilka urzędów i jestem bohaterem w swoim domu.

Nie wiem czy wiecie, ale miesiąc codziennych wpisów wczoraj dobiegł końca. Jak Wam się podobało?

ootd smile nude marc jacobs michael kors nude koronka sheinside ootd zestaw do biura zestaw do pracy marc by marc jacobs biżuteria i balerinki ootd asymetryczna spódnica za 7 zł marc by marc jacobs flats

top/top – Shein, out of stock (podobne TUTAJ/similar here)

spódnica/skirt – outlet (inne kolory TUTAJ/similar here)

torba/bag – Michael Kors Jet Set Travel

balerinki/flats – Marc by Marc Jacobs via Shopbop

zegarek/watch – Marc by Marc Jacobs via Shopbop

bransoletka/bracelet – Marc by Marc Jacobs via Shopbop