Top
  >  Moda   >  Versace Medusa Cross Body Bag – nowość w mojej szafie + okazja na upolowanie markowych produktów 25% taniej!

Versace jest jedną z dwóch marek luksusowych, których… nigdy nie chciałam kupować! Osobiście ten dom mody kojarzył mi się z kiczem i tandetą, a ubrania i dodatki nigdy nie były w moim stylu. Nie mogę powiedzieć, że to nagle się zmieniło, chociaż przeglądając produkty znajdujące się aktualnie w ofercie przyznam, że kilka z nich i tym razem wpadło mi w oko. Jak to się stało, że torebka tej konkretnej marki wpadła mi w ręce? Oczywiście nadarzyła się okazja.

Mój ulubiony sklep z markowymi akcesoriami i odzieżą Shopbop (to tam kupuję prawie wszystkie swoje torebki) organizuje wyprzedaż mniej więcej cztery razy do roku. Można wtedy kupić większość dostępnych u nich rzeczy do 25% taniej. To dużo zważywszy na to, że dział SALE też wchodzi w grę! Często przeglądam sobie przecenione produkty i w trakcie przeceny mogę kupić je na przykład 70% taniej. Paczki są u nas w 3 dni od zamówienia i nigdy nie zdarzyło mi się, że produkt przyszedł wadliwy (lub na przykład bez worka przeciwkurzowego, który powinien być w zestawie…). Do ceny należy doliczyć cło, które można zapłacić przy zamówieniu (tak zwane ubezpieczenie celne) lub kurierowi. Polecam drugą opcję, bo zawsze jest szansa, że Wasza paczka nie zostanie oclona, bo w przypadku shopbopa podobno dość często się zdarza. Dlaczego mówię Wam to teraz? Bo jedna z wielkich wyprzedaży rusza jutro, a moi czytelnicy mogą skorzystać z niej już od teraz. Polecam złożyć większe zamówienie, na przykład w kilka osób, żeby uzyskać większy rabat. Wiem, że wśród moich czytelniczek znajdują się zarówno kobiety, dla których torebka za tysiąc dolarów to żaden problem, jak i takie które odkładają na modele z niższej półki. Staram się więc pokazywać różne rozwiązania tak, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oto szczegóły promocji:

Medusa trafiła do mnie po jednej z takich promocji. Urzekł mnie jej cudowny kolor (to nie jest ani mięta, ani błękit, raczej coś pomiędzy). W tym samym kolorze mam w tym momencie paznokcie, to jeden z dwóch moich ulubionych kolorów, Semilac Caraibbean Sky. Jest to bardzo prosta, klasyczna torebka wykonana z wysokiej jakości skóry. Logowana w wielu miejscach, z certyfikatem autentyczności, pachnie cudownie – jakością, skórą, Włochami. Wielkością przypomina małego jet seta od Michaela Korsa, więc wiem że pomieści wszystko, czego mi do szczęścia potrzeba. Będzie idealna na wiosnę i lato, już nie mogę się doczekać, aż zabiorę ją na spacer!

post a comment