Top
  >  Moda   >  Red leather sleeve coat
Przed beznadziejnie nieuchronnie zbliżającą się zimą, starałam się nacieszyć ostatnimi promieniami Polskiego słońca, złotymi liśćmi i ciepłym jeszcze wiatrem. Pozwoliłam słoneczku nawet bezkarnie zniszczyć tatusiowe zdjęcia. Ciepły płaszcz z sheinside właściwie okazał się za ciepły, na co oczywiście nie śmiem narzekać 😉 Jesień w Hiszpanii jest zupełnie inna. Temperatura potrafi nagle spaść o 10 stopni, by potem przez cały tydzień, powoli wracać do normy. Podobno w przyszłym tygodniu znów będzie 23 stopnie. Liście nadal zieloniutkie, w parku wciąż ptaki grają koncerty. Mam nadzieję, że jeszcze długo nie wyciągnę z szafy tego płaszcza!
Nie wiem czy zauważyliście, ale wczoraj ruszył konkurs oasap na blogu. Możecie zobaczyć tutaj. Na moim facebooku natomiast kompletne szaleństwo. W podziękowaniu za Waszą aktywność mam dla Was konkurs z naszyjnikiem i bluzą HUNGRY, która tak Wam się ostatnio podobała. Zapraszam!

ENG:
A always in fall time, I’m in love with burgundy and leather. This time i picked a sheinside coat, warm and cozy. It’s a perfect everyday set, typical fall look. 
I just published Oasap giveaway yesterday! Enter here.

zdjęcia: Tatuś

płaszcz/coat – Sheinside (tutaj/here)
spodnie/pants – Stradivarius
botki/boots – Tally Weijl
torebka/bag – Oasap (tutaj/here)

Comments:

post a comment