Top
  >  Moda   >  Ponczo.

Nie ma słońca, nie ma zdjęć. Nie ma rączek, nie ma ciasteczek. 
Ciasto cytrynowe przypomina o swoim istnieniu pięknym zapachem dochodzącym z piekarnika. Kubek z gorącą  herbatą paruje tuż obok ekranu komputera, a ja coraz bardziej oddalam się od jakiejkolwiek nauki. Mam ochotę na wszystko, oprócz spełniania swoich obowiązków. Chce mi się dzisiaj iść do Cream, a przecież jutro 8:30 zaczyna się ten cały cyrk by cambridge, o którym narazie mam niewielkie pojęcie. A ten zestaw, pożal się Boże, powstał kompletnie przypadkiem, bo mieliśmy z tatusiem jechać oglądać szczeniaczki, potomstwo mojego spanielka. No ale skoro już się ubrałam i nie siedze w dresie, to postanowiłam Wam to udowodnić. 


ENG:
I definitely succeed in baking the lemon cake this morning, the smell from the oven is delicious. Sitting with a cup of hot tea in font of the pc I’m surely not in the mood for learning. In fact, I want to do everything but realizing my responsibilities. Oh, I want to go to the cream club tonight, i want something so badly, but I really have to pass the test tomorrow morning. I have no idea how this things on cambridge work, but i guess i will have to find it out by tomorrow. 
This, so called, outfit is an effect of my huge plans of visiting the little puppies, to which my dog is a proud father. Well, i didn’t see them, however, as i finally got dressed and I’m not spending a whole day in pj, I’ve decided to prove this fact to you. 

ponczo/poncho – vintage
spodnie/jeans – mango
sweterek/sweater – sh
naszyjnik/necklace – H&M
pierścionek z niebieskim oczkiem/blue eyed ring – www.manieco.com

Comments:

post a comment