Pisaliście, że jesteście ciekawi nowej jakości zdjęć. Ja też jestem ciekawa 😉 Mimo, że mam jeszcze kilka zestawów zrobionych Nikonem, nie mogłam się powstrzymać, żeby nie wypróbować nowych możliwości. Jeszcze nie umiemy posługiwać się nową zabaweczką (na zdjęciu widać, jak rozpaczliwie dzwonię do pierwszej pomocy). W zasadzie każde zdjęcie jest inne, od kombinowania z ISO, ale generalnie można powiedzieć, że aparat jest prosty jak budowa przysłowiowego cepa. Myślę, że uda mi się go szybko ogarnąć i blog zmieni się w bajkowe miejsce. Jak oceniacie pierwsze próby?

ootd biała sukienka marynarka w kwiatki szpilki aqua ootd biała sukienka marynarka w kwiatki biała sukienka szpilki ami clubwear wiatr we włosach ootd biała sukienka marynarka w kwiatki szpilki wiązane daniel wellington bransoletka marc jacobs case palma iphone 5 ootd biała sukienka marynarka w kwiatki ambasady warszawa daniel wellington bransoletka marc jacobs biała sukienka miętowe morskie sznurowane szpilki szpilki aqua aquamarine heels ami clubwear

Jak Wam się podobają moje nowe, sznurowane szpilki? Myślę, że mimo trudnego fasonu, wyglądają całkiem nieźle i nie skracają aż tak nóg. Prawda? Polecam Wam kliknąć je sobie, nawet na przyszły rok, bo cena jest śmieszna, a buty wygodne.

zdjęcia: Łukasz

sukienka/dress – TUTAJ/HERE

marynarka/blazer – TUTAJ/HERE

torebka/purse – Michael Kors (dostępna tutaj)

szpilki/heels – TUTAJ/HERE

bransoletka/bracelet – Marc By Marc Jacobs (dostępna tutaj)

zegarek/watch – Daniel Wellington (15% zniżki na hasło marieantoinette do 15 września)