Top
  >  Moda   >  Peach sweater & printed pants
Wszyscy na fejsie trąbią, że już sesja. Modna Komoda napisała nawet bardzo fajny elaborat na ten temat (10 sposobów na sesję). Gdzieś w pokoju leżą wydrukowane notatki z prawa handlowego, ale nie dostąpiły jeszcze zaszczytu poznania mnie osobiście. Kupiłam nowiutkie zakreślacze i nawet jeszcze nimi nie mazałam. Nic mi się nie chce, wszystko wydaje się ciekawsze od nauki. Jeszcze tylko pomaluję ściany i będę mogła do tego usiąść.
Odgrzebałam na dysku jeszcze jedne zdjęcia z Polski. Pastelowe ciepłe sweterki i jasne, mięciutkie szale to jest to, co tygryski lubią najbardziej. W dzisiejszym zestawie wykorzystałam letnie spodnie z Sheinside, bo kto właściwie powiedział, że mają mi służyć tylko w lecie? Dzięki wysokim, ocieplanym śniegowcom nie da się zamarznąć. Nie są to jednak Emu i póki co nie planuję takiej inwestycji. Sweter w doskonałym, brzoskwiniowym kolorze upolowałam na chicnova.com, noszę go nieustannie! Jaki jest Wasz ulubiony, zimowy zwyklak?

ENG:
Another winter outfit shot during X-mas time in Poland. My favorite sweater in peach, combined with white scarf and summer pants from sheinside. I added a pair of warm boots and a comfy, woolend scarf to keep me worm. I successfully avoided the flu. This time…

zdjęcia: Łukasz

sweter/sweater – Chicnova
szal/scarf – second hand
spodnie/pants – Sheinside (tutaj/here)
torba/bag – etorba (tutaj/here)
buty/boots – Allegro
zegarek/watch – Parfois

PS. Na hasło 'MarieAntoinette’ macie 10zł zniżki na etorba.pl

Comments:

post a comment