Oto moja nowa, ulubiona torba. Mieliście pewnie okazję zauważyć, że często w postach pojawiają się te same torebki. Wynika to z faktu, że kiedy jakaś mi się naprawdę spodoba noszę ją praktycznie ciągle i wydaje mi się, że do wszystkiego pasuje 😉 Tak też chyba będzie z moim nowym maleństwem, prezentem od www.fashionfreak.pl .Przyznam szczerze, że marzylam o niej już wcześniej, od razu po wejściu do slepu wpadła mi w oko. Zapraszam wszystkich do przeglądania oferty, pewnie znajdziecie coś dla siebie 😉 Pojawił się także baner, w podzięce za miłą współpracę, zostanie już u mnie na stałe. 
A teraz  wybieram się z przyjaciółką na imprezę do Fashion. Jest tak zimno, że aż nie chce się wychodzić z domu. W dodatku moje wory pod oczami nie prezentują się najlepiej. Mam wrażenie że nawet makijaż nie jest w stanie ich zakryć. Może znacie na to jakiś sposób? Albo możecie mi polecić jakies tabletki ziołowe, delikatne, pomagające w zasypianiu?

Eng:
Say hello to a couple of new banners on my blog 🙂 One is being edited now, so you’ll have a chance to check it out later. The second leads to the store I’ve recently discovered, www.fashionfreak.pl. The lovely, little bag presented on pictures below is a gift from the store. Thank you, I really appreciate it, the banner will stay on my blog, as the proof that our cooperation was really satisfying. That’s a polish store, but you’re all very welcome to have a look and do some shopping!
I’m planning to go to a party tonight, with my best friend. Fashion Time is definitely my favorite place to go clubbing. 😉 Although the weather encourage me to take a blanket and stay home with a cup of hot chocolate and my face looks terrible due to lack of sleep I’m gonna have fun tonight. 
Or maybe you can recommend me some methods for fighting with dark circles under the eyes?top – Tally Weijl
dzianinkowa spódnica/skirt – h&m
buty/heels – h&m
marynarka/blazer – Reserved
torba/bag – www.fashionfreak.pl