Top
  >  Moda   >  Mint One
Zdradzę Wam w tajemnicy, że pierwszy i ostatni raz widzicie te szorty w obecnym stanie! Mam już na nie nowy pomysł i zaraz po sesji zabieram się do jego realizacji. Został mi do zdania ostatni egzamin, chociaż już zupełnie nie mam siły na naukę. Ostatnio prawie nie wychodziłam z biblioteki uniwersyteckiej, gdzie właśnie przedwczoraj zostały zrobione te zdjęcia. Powstały na szybko, dlatego jest ich tak mało, ale mam nadzieję, że widać wszystko co trzeba 🙂 Praktycznie cały zestaw pochodzi z second handu, a pierwsze skrzypce grają sandałki z h&m, które pokazywałam Wam na facebooku. Od razu mówię, że są bardzo, ale to bardzo wygodne i stabilne!
Chciałabym Was jeszcze raz zaprosić do polubienia fanpage’a, gdzie znajdziecie wszystko co mnie inspiruje oraz bieżące aktualności 😉

ENG:
I need to study hard to pass the last exam (which is almost impossible). But I promise, after that I will become a perfect blogger! Meanwhile, you can follow me on facebook by clicking the like button above. I post on my fanpage every day or even more, so we can keep in touch!

Those pictures were taken on the roof of the library, where I study every day lately, with my friends. That was only a short break in preparations for the last exam.

koszula/shirt – sh
szorty/shorts – sh
sandałki/heels – H&M

Comments:

post a comment