Dzisiejszym wpisem rozpoczynamy z Modną Komodą nowy cykl postów! 

Jesteśmy z Martynką mentalnymi siostrami.W związku z tym, że w naszej szafie często pojawiają się takie same rzeczy (mimowolnie!), co jakiś czas będziemy tworzyć dla Was wspólnie bliźniacze posty – jedna rzecz na dwa sposoby. W miarę możliwości postaramy się, żeby to były skrajnie różne stylizacje, reprezentujące odmienne style. Taki pomysł świtał nam w głowie już dawno, ale nie miałyśmy za bardzo możliwości realizowania tego projektu. Motywującego kopa dostałam od Was – ktoś napisał mi w ankiecie blogowej, że chciałby tu zobaczyć „przyjacielskie posty” z Martyną (jeśli macie minutę wolnego czasu i jeszcze jej nie wypełniliście, proszę, kliknijcie tutaj – to tylko 4 pytanka). A więc zaczynamy!

W dzisiejszej stylizacji pierwsze skrzypce gra miętowy płaszczyk. Spostrzegawczy zauważą, że wcale nie jest taki sam (co akurat jest dziwne, bo zamówiłyśmy go z tej samej strony). Różni się nieco materiałem i odcieniem mięty. U mnie jak zwykle króluje dziewczęcy styl i pudrowe kolorki, u Martyny – sportowy szyk. W słodzonej wersji – rozkloszowana sukienka i szpilki (które sprawiły, że przy Martynce wydaję się taaaka wielka) dodają klasy i elegancji. W luźnej opcji – najmodniejsze w tym sezonie podarte spodnie i koszulka z genialnym nadrukiem sprawiają, że look jest wygodny i niezobowiązujący, doskonały na co dzień!
W takich zestawach wybrałyśmy się wspólnie na pre-otwarcie nowego TK MAXX (w Plazie). Obie wersje sprawdziły się idealnie, chociaż przyznam szczerze, że pod koniec dnia troszkę (albo bardzo) zazdrościłam Martynie sportowych butów. Nigdy nie miałam tak niewygodnych szpilek!

Którą stylizację wybieracie dla siebie?
Jeśli macie jakieś sugestie – piszcie! Chętnie przyjmiemy nową dawkę inspiracji 😉

Więcej naszych stylizacji z tym płaszczem: tutaj
Za zdjęcia dziękujemy Ani.

Ja: 
płaszcz/coat – Romwe
sukienka/dress – Lilu Moda
szpilki/heels – Brilu
torebka/bag – no name
zegarek/watch – Michael Kors

Martyna:
płaszcz/coat – Romwe
koszulka/tee – REST Factory
spodnie/jeans – Romwe
torebka/bag – Persunmall
buty/shoes – House
okulary/sunnies – VJ Style