Top
  >  Moda   >  Jesiennie

Obawiam się, że nie mam dzisiaj zbyt wiele do powiedzenia. Nie mam ochoty na nic, nie mam zdjęć, więc nie mam jak pokazać tego, co bym chciała. Najchętniej spędziłabym resztę życia w łóżku, albo utopiła się w kubku herbaty. Będę starać się ze wszystkich sił zmienić to, na co teraz narzekam. Ale czasem tych sił już brakuje, a ludzie, którzy powinni ich dodawać, jeszcze bardziej odbierają chęci do życia. 

Wracając do braku możliwości fotografowania zestawów, tą bransoletkę noszę już dosć długo. Uwielbiam delikatne dzwonienie, jakie słychać za każdym razem, kiedy obsesyjnie poprawiam moją za długą grzywkę, bo zapięcie od bransoletki uderza o mój ulubiony zegarek.  Zrobiła ją dla mnie Magdalena, a więcej jej prac możecie zobaczyć na stronie mm.bazarek.pl oraz na jej blogu www.magdalenamarszalik.blogspot.com. 


I really don’t have much to say this time. I’m not in the mood for living, I don’t have any good photos to show you. I’d love to spend the rest of my life in my bed, or get drowned in a cup of tea. I promise, I would do everything to change the situation I have to complain about, but sometimes I simply run out of strength. 
According to my disability to present good photos, this bracelet is worn by me for a long time and I had no opportunity to show it to you. Magdalena made it for me, and I’d love to show you more of her works on her site mm.bazarek.pl and blog www.magdalenamarszalik.blogspot.com. 
sukienka/dress – h&m
sweterek/sweater – sh
buty/boots – deichmann
torebka/bag – www.fashionfreak.pl
pierścionek/ring – www.manieco.com
bransoletka/bracelet – mm.bazarek.pl

Comments:

post a comment