Top
  >  Moda   >  Zestaw z ciepłą, zieloną parką – zdjęcia z Amsterdamu

Całkiem nieźle pamiętam te czasy, kiedy na potrzeby prowadzenia tego bloga rozbierałam się na mrozie. Godzinami spacerowałam po śniegu w cienkich rajstopach szukając odpowiedniego miejsca do foteczek. A wakacje? Wakacje były tylko po to, żeby zabrać ze sobą górę ciuchów i cały urlop spędzić na robieniu zdjęć stylizacji. Dwa tygodnie temu byliśmy w Amsterdamie, a na blogu nadal cisza. Oto absolutnie wszystkie zdjęcia „outfitu” jakie wykonałam podczas wycieczki. Moim must have na zimowe wyjazdy są wygodne spodnie ciepła kurtka i płaskie buty. No i gumka do włosów! Jeśli wybieracie się do Amsterdamu, pamiętajcie o gumce do włosów. Strasznie tam wieje!

amsterdam parka sheinside amsterdam parka sheinside 2kurtka/parka coat: TUTAJ/HERE, spodnie/pants: no name, torba/bag: Atmosphere, buty/boots: TUTAJ/HERE, szalik/scarf: Frontrowshop

Jeśli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć z Amsterdamu, zapraszam na mój instagram. Odwiedziłam to piękne miasto tylko na weekend, ale i tak udało mi się zrobić sporo pięknych zdjęć. Jestem zakochana w urokliwych kamienicach, kanałach pełnych kolorowych łódek, no i oczywiście w rowerach! Chociaż nie była to moja pierwsza wizyta w Amsterdamie, planuję tam wrócić już wkrótce!

post a comment