Top
  >  Lifestyle   >  Wyzwanie 100 happy days! Bądź szczęśliwy przez 100 dni

Ostatnio pisałam Wam, że szukam dla siebie różowych okularów. Czegoś co zmieni mój świat z szarego, na pozytywny i kolorowy. Poprawi humor, kiedy pada deszcz i jest mi smutno bez powodu. Uświadomiłam sobie, że te różowe okulary każdy z nas ma w sobie! Musimy tylko zastanowić się, jak je wydobyć i w pełni z nich korzystać. Dzisiaj przedstawiam Wam wyzwanie 100 happy days, które część z Was już pewnie zna. 

W całej zabawie chodzi o to, żeby przez 100 dni z rzędu wrzucać na instagram, lub na facebooka zdjęcia tego, co Wam sprawiło radość. To może być wszystko! Bukiet świeżych kwiatów, ulubiona czekolada, spotkanie na kawę z przyjaciółką. Każde zdjęcie tagujemy hasztagiem #100happydays, aby twórcy projektu i inni uczestnicy mogli podglądać Wasze efekty. Wyzwanie nauczy Was cieszenia się z małych rzeczy i dzielenia się z innymi pozytywną energią. Ja jeszcze tego do końca nie potrafię, więc dzisiaj zdecydowałam się zacząć. Swoje zdjęcia będę wrzucała na mój instagram, więc zapraszam Was do śledzenia i komentowania. Dodatkowo, jeśli chcecie zacząć razem ze mną, możecie oznaczyć mnie na zdjęciu, albo otagować w opisie czy komentarzu @marieantoinette_blog. Będę miała dzięki temu szansę zobaczyć Wasze fotki i dodatkowo zmotywować się do… bycia szczęśliwą!

To co, zaczynacie ze mną? 
Zapraszam Was do podjęcia wyzwania! 

Comments:

 • 20 czerwca, 2014

  Odkąd nauczyłam się cieszyć z małych rzeczy i doceniać codzienne radości, stwierdzam, że życie jest naprawdę bardzo proste i… fajne! 🙂 Powodzenia!

  reply...
 • Eff

  21 czerwca, 2014

  Zmotywowałaś mnie tym postem 🙂
  Zaczynam z tobą 🙂
  Mam nadzieję, że szybciutko dojadę do setki :)))

  reply...
 • 21 czerwca, 2014

  Ja biorę udział w tym projekcie od początku czerwca 🙂 Powodzenia!

  reply...
 • 21 czerwca, 2014

  Chyba powinnam również zacząć uczestniczyć w tym wyzwaniu 🙂

  reply...
 • 23 czerwca, 2014

  i’ve been wanting to try this!

  xxoo,
  nikki

  http://www.dreaminneon.blogspot.com

  reply...
 • Anonymous

  24 czerwca, 2014

  Mamy pytanie, na stronie napisane jest, że można wysyłać zdjęcia na ich maila. Wiecie może na jaki adres? I jak szczegółowo ma to wyglądać? 🙂

  reply...
  • 24 czerwca, 2014

   W sumie to nie wiem, na stronie nie ma?
   Ja dodaję na insta 🙂

   reply...
  • Anonymous

   24 czerwca, 2014

   ja chyba też tak zrobię 🙂

   reply...

post a comment