Top
  >  Moda   >  Śniadanie Blogerek
W nachodzący  weekend 5-6 października w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego, odbędzie się kolejna edycja Warsaw Fashion Weekend, impreza która cieszy się coraz większą popularnością wśród pasjonatów mody i designerskich przedmiotów.
 
Jesienna edycję Warsaw Fashion weekend poprzedziło tradycyjne już spotkanie z blogerkami modowymi o przewrotnej nazwie Śniadanie Blogerek, którego partnerem głównym była marka Oriflame. Dlaczego przewrotnej? Tym razem Śniadanie zamieniło  się w wieczorny koktajl przygotowany we współpracy z Absolut. Na 22 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w Barze Absolut organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i niespodzianek m.in. każdy z zaproszonych gości miał okazję skomponować swój własny, niepowtarzalny drink. Spotkanie podczas, którego przybliżono szczegóły Swedish Fashion Miracle poprowadziła Karolina Malinowska.
 
Podczas Swedish Fashion Miracle @ WARSAW FASHION WEEKEND zaprezentowana zostanie triumfująca na świecie moda szwedzka. Wydarzenie odbędzie się pod Honorowym Patronatem Ambasady Szwecji. Swoje kolekcje zaprezentuje ponad 20 znanych i cenionych szwedzkich marek. To co na pewno ucieszy wszy fankę mody to możliwość zakupu niedostępnych w Polsce kolekcji w atrakcyjnych cenach.
 
Dodatkowo w ramach Warsaw Fashion Weekend odbędzie się po raz kolejny Designer Sample Sale.
Każdy z odwiedzających będzie  miał niepowtarzalną okazję do zakupów w atrakcyjnych cenach z rabatem nawet do 70 %. Będzie z czego wybierać, swoją obecność zapowiedziało już ponad 100 polskich i zagranicznych marek odzieżowych.
 
Organizatorzy zapowiadają wiele niespodzianek, więcej informacji na www.fashionweekend.pl  fotograf: Sergio – modapokazy.pl
 zdjęcia: Karolina Woźniak

post a comment