Niektóre blogerki uwielbiają afiszować się ze swoją niezwyłką zajebistością. Pokazują się w jak najbardziej wymyślnych outfitach w jak najbardziej zatłoczonych miejscach. Fotografują się z tłumem gapiów i uwieczniają na zdjęciach żywo zainteresowanych przechodniów. Czują na sobie ciążący obowiązek nieustannego udowadniania ludziom, że one tak właśnie ubierają się na co dzień. Muszę przyznać, że ja nie odczuwam tego typu presji. Nienawidzę mieć w kadrze przypadkowych osobników. Chętnie wybieram zupełnie puste okolice, a kiedy chce zrobić zdjęcia w popularnym miejscu, zdarza mi się wybierać dziwne pory dnia. Dzięki temu nie musze się powstrzymywać przed poinstuowaniem kolejnego homo sapiens, jak ma zejść mi z kadru w trybie ekspresowym. W Wenecji jednak nie mialam wyboru i musiałam dostosować się do warunków. Jest to typowo turystyczne miasto, więc pusta uliczka była na wagę złota. Plusem jest to, że nikogo nie dziwi widok lustrzanki, tak jak tutaj, na dzikim wschodzie. Tłumy Azjatów z aparatami robią swoje – da się przyzwyczaić 😉
W tym poście przedstawiam wam moje pierwsze DIY. Są to krzywo obcięte jeansy, zrobione na ombre. Nie sądziłam, że w ogóle z tego coś wyjdzie, ale spodobała mi się ta zabawa. Być może zrobie takich więcej!

ENG:
I wans walking through Venice with Caroline to find and empty street for taking pictures. In Venice it’s really hard to find one, all are full of turists. I hate posting pictures with someone’s face or ass in it. This time I had to handle those crowds and be patient to make a post for you. I’d love to introduce my new, diy shorts to you. Ombre trend is fabulous, i love acid washed jeans and shirts. I’d like to try again, this time with a shirt. How do you like it?

szorty/shorts – DIY
koszulka/tee – F&F
bransoletka/bracelet – H&M
olulary/sunnies – Mango
kopertówka/clutch – Alex

zapraszam do polubienia facebookowego fanpage’a, gdzie znajdziecie wszystko, co mnie inspiruje: